آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی سنگرهای علم و دانش را به دانشجویان عزیز خصوصا دانشجویان جدیدالورود، تبریک و خوش آمد می گویم.

 تاریخ فرهنگ کهن ملت ایران گواه است که ایرانیان همواره برای علم و دانش احترامی وصف ناپذیر قائل بوده و فرزندان خود را برای بارور کردن این گوهر نهفته در وجود آدمی تشویق و ترغیب می نموده اند. اساتید مجرب ودانشجویان پر نشاط این دانشگاه فضایی را ایجاد نموده اند که تدریس و تحصیل در این محیط علمی را از افتخارات خود می دانند.از این رو حفظ این میراث فرهنگی و افزون بر غنای علمی و فرهنگی آن را از وظایف  خود می دانیم و صد البته فعالیتهای دانشجویان عزیز در عرصه توانمندیهای فرهنگی ، هنری و ورزشی و ... می تواند در حفظ این جایگاه و ارتقاء آن بسیار تأثیر گذار باشد. انتظار دانشگاه از دانشجویان عزیز خصوصا دانشجویان جدیدالورود این است که فضای دانشگاه و شأن آن را بشناسند ؛ استعدادهای خود را نیز دریابند و علاوه بر تلاشهای علمی و آموزش و پژوهشی ، در عرصه های مختلف فرهنگی و هنری و فعالیتهای فوق برنامه که بستر آن امروزه در دانشگاه کاملا مهیا می باشد، کوشا باشند.

به اطلاع دانشجويان ورودي جديد مي‌رساند زمان ثبت نام و تشکيل پرونده دانشجويان نيمسال اول از اواسط مردادماه و زمان ثبت نام و تشکيل پرونده نيمسال دوم از اواسط دي ماه مي‌باشد. جهت ثبت نام دانشجويان ورودي جديد به سايت دانشگاه مراجعه نمايند و از قسمت فرم‌ ها و آيين نامه‌ها قسمت فرم‌هاي ثبت نام اوليه فرم‌هاي مربوط به رشته مقطع خود را دانلود نمايند و پس از تکميل به دانشگاه مراجعه نمايند.

•آدرس دانشگاه از مسير1: تهران-تهران پارس-به سمت جاده دماوند- جاده قديم (اتوبان بعد از عوارضي) – شهر جديد پرديس-نرسيده به پارک فناوري

•آدرس دانشگاه از مسير2: تهران-ميدان نوبنياد-اتوبان شهيد بابايي-به سمت جاده دماوند- جاده قديم (اتوبان بعد از عوارضي) – شهر جديد پرديس-نرسيده به پارک فناوري

 جهت اطلاع از زمان دقيق با شماره تماس 76281010 و 76281011 داخلي 121 يا 144 يا 107 يا  148 يا 111 تماس حاصل فرماييد.

دانلود فرم های ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته

دانلود فرم های ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی)

دانلود فرم های ثبت نام مقطع کارشناسی  پیوسته

دانلود فرم های ثبت نام مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته

دانلود فرم ثبت نام دکتری