واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

پنجشنبه 06 آبان 1400

اخبار

امضای تفاهم نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  و دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 20 مهر 1400
  • امضای تفاهم نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

امضای تفاهم نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی  و دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

جلسه هم‌اندیشی مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با مدیران صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی روز یکشنبه 18 مهر 1400 در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار شد.

در ابتدای جلسه عسکری غلام‌زاده، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در صندوق طی یک سال اخیر ارائه و در راستای ارائه خدمات صندوق به اکوسیستم دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و مباحث مربوط به هم‌افزایی فی‌مابین در جهت حمایت از پژوهشگران و نخبگان، تبادل‌نظر شد.

 در ادامه رئیس و مدیران واحد پردیس ضمن معرفی ظرفیت‌ها و دستاوردهای واحد به تشریح خلاءهای موجود در اکوسیستم پژوهش و فناوری پرداختند.

 همچنین برای فعال‌سازی ظرفیت‌های بالقوه سرمایه‌گذاری و مشارکت در طرح‌های دانش‌بنیان و همچنین مباحث مربوط به عاملیت مالی و صدور ضمانت‌نامه‌های مورد نیاز واحد پردیس، صندوق پژوهش و فناوری اقداماتی را در دستور کار قرار خواهد داد.

 در پایان جلسه، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان دو طرف امضا و تبادل گردید. در این تفاهم‌نامه مقرر گردید واحد پردیس به منظور شرکت در مناقصات و دریافت ضمانت‌نامه پروژه‌های برون‌دانشگاه اعضای هیئت علمی خود از ظرفیت خدمات صندوق بهره‌مند گردد.

در این جلسه دکتر عباسپور، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس، دکتر سولماز قیصری معاون پژوهشی، دکتر محمد زرشکی معاون دانشجویی فرهنگی،  دکتر حمید سامانی مدیر پژوهشی و مهندس شفیع‌زاده مدیر امور مالی واحد؛ مهندس عسکری غلام‌زاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری و مهندس حامد حاجی‌پور مدیر توسعه، پشتیبانی و ارتباطات صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.