واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

دوشنبه 04 بهمن 1400

اخبار

پبام  رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس  به رییس جمهور منتخب 
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 03 تیر 1400
  • پبام  رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس  به رییس جمهور منتخب 

باسمه تعالی             
پبام  رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس  به رییس جمهور منتخب 

حضور افتخارآمیز ملت بزرگ ایران  در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، علیرغم توطئه های دشمنان، بار دیگر شکوه و جلوه های بی نظیر وفاداری و همراهی ملت غیور ایران را در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و در راستای اعتلاء، اقتدار، امنیت، توسعه و پیشرفت کشور، در برابر چشم جهانیان به نمایش گذارد.
بی شک انتخاب آیت الله رئیسی به دلیل نگاه عدالت محور، مبارزه با فساد، تبیین برنامه های راهبردی اثرگذار، تلاش برای رفع دغدغه ها و مشکلات آحاد مردم، نخبه گرائی، شایسته سالاری، تامین اقتدار و امنیت کشور، رفع مشکلات معیشتی، جهش تولید و موانع زدایی، توسعه تعاملات بین المللی و ... بود که اقبال عمومی را به دنبال داشت و یقینا با همراهی ملت فهیم و بزرگوار ایران و انسجام ملی در گام دوم انقلاب اسلامی، عظمت و پیشرفت ایران اسلامی تحت لوای رهبر فرزانه انقلاب بیش از گذشته محقق و توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان نابود خواهد شد.
پیروز اصلی این میدان ، مردم بزرگوار ایران اسلامی هستند که این حماسه سیاسی را در تاریخ این‌ مرز و بوم ثبت نمودند.
این موفقیت و پیروزی بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله رئیسی و مردم بزرگوار ایران   تبریک  و تهنیت عرض می کنم و بی تردید دوره جدیدی از امید، نوسازی و شکوفائی ایران اسلامی را شاهد و ناظر خواهیم بود. ان شاالله.
دکتر حسین عباسپور 
# دانشگاه ازاد اسلامی - واحد پردیس