واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

یکشنبه 19 اردیبهشت 1400

اخبار

مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه روز شنبه مورخ 99/10/13 ساعت  10/30 صبح در سالن اجلاس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار گردید.
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 16 دی 1399
  • مراسم بزرگداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه روز شنبه مورخ 99/10/13 ساعت  10/30 صبح در سالن اجلاس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار گردید.

در این مراسم که به همت دفتر نهاد مقام معظم رهبری و معاونت فرهنگی و دانشجویی و همیاری و همکاری بسیج دانشجویی برگزار گردید از مقام حضرت فاطمه سلام‌الله‌علیا نیز شهید والامقام سردار سلیمانی تجلیل و یادبود به عمل آمد.

این مراسم ابتدا و پس از پخش سرود ملی و قرائت قرآن حجت‌الاسلام‌والمسلمین خانی مسئول دفتر نهاد واحد ضمن خوش‌آمد گویی به شرکت‌کنندگان در این مراسم ، در خصوص مقام والای دخت نبی اکرم و همچنین رشادت‌ها و فداکاری‌های شهید سلیمانی و تأثیر ایشان در امنیت کشور و منطقه سخنرانی ایراد فرمودند

پس‌ازآن در ادامه که همراه با پخش کلیپی از وصیت‌نامه شهید سلیمانی بوده است ،حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی امام‌جمعه محترم شهرستان پردیس در خصوص جایگاه و ویژگی‌های سردار شهید سلیمانی سخنان ایراد نموده‌اند و در بخشی از سخنان خود و به مناسبت ایام فاطمیه در خصوص مقام بانوی شهید حضرت فاطمه سلام‌الله علیها و ولایت‌پذیری ایشان سخنانی ایراد نموده‌اند و آن بانو  را شاخصه و الگوی واقعی امر ولایت دانسته اند.

 آقای دکتر عباسپور ریاست محترم واحد نیز در این مراسم از جایگاه و نقش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در حفظ امنیت در کشور و منطقه پرداخت و در این خصوص به نقل خاطراتی از آن شهید در دوران دوستی و آشنایی خود با ایشان پرداخت. ایشان در ادامه به ولایت‌پذیری و پیروی از خط ولایت از ویژگی‌های مهم سردار شهید بوده است تأکید نمودنده اند.

از بخش‌های دیگر این مراسم می‌توان به مداحی اهل‌بیت و پخش کلیپ‌هایی با موضوع شهادت سردار سلیمانی و ایام فاطمیه توسط بسیج دانشجویی واحد اشاره نمود.

 در پایان مراسم و بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از کلیه مدعوین(معاونین، استادان ،کارکنان، دانشجویان و ...) پذیرایی (صرف نهار) به عمل آمد خداحافظ