واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

جمعه 08 مرداد 1400

اخبار

برگزاري مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر در دانشگاه آزاد اسلامي پردیس 
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 29 آذر 1399
  • برگزاري مراسم بزرگداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر در دانشگاه آزاد اسلامي پردیس 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پردیس، مراسم بزرگداشت هفته پژوهش 23 آذر ماه "روز پژوهش و فناوري، مشاركت ملي"  با حضور رئيس محترم دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، اعضای هیئت‌رئیسه، جمعي از اعضای هیئت‌علمی و کارکنان حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد. 

در ابتداي جلسه پس از تلاوت آياتي از قرآن كريم و پخش سرود ملي، حسين عباسپور، رئیس دانشگاه پس از خیرمقدم به حضار و تبریک هفته پژوهش، با استناد به سخن رهبر معظم انقلاب كه "دانش آشكارترين وسيله عزت و قدرت يك كشور است" بر اهمیت پژوهش در جهت پیشرفت کشورتاكيد كرد. سپس از پژوهشگران برتردانشگاه و همچنين كاركنان حوزه پژوهش تجليل نموده و براي ايشان و ديگر فعالين اين حوزه آرزوي توفيق روزافزون از خداوند متعال مسئلت نمود. 

در ادامه معاون پژوهشی واحد پس از تقدير از معاونين قبلي حوزه پژوهش، و همچنين قدرداني از معاون توسعه و مديريت منابع و تمام مسئوليني كه در برگزاري هرچه بهتر مراسم مشاركت داشتند؛ توضیحاتی در خصوص نحوه انتخاب پژوهشگران برتر دانشگاه و ديگر فعالان حوزه پژوهش در گروه مقالات برتر، دانشجوي برتر و طرح نوآورانه برتر در سال ۹۹ ارائه داد.

سپس حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین‌خانی نماينده مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز بر ضرورت انجام پژوهش با حفظ ارزش‌های انقلابی - اسلامی سخنانی ایراد نمود.

در پایان، مراسم تجليل از پژوهشگران برتر انجام شد. در اين مراسم محمد زرشگی عضو هیئت‌علمی حقوق بعنوان پژوهشگر برتر دانشگاه در گروه علوم انساني و سولماز قیصری عضو هیئت‌علمی مهندسی کامپیوتر به‌عنوان پژوهشگربرتر دانشگاه در گروه فني-مهندسي معرفي شدند. همچنين از مهدی علی احیایی به ‌عنوان نویسنده مقالات علمی برتر در واحد پردیس و طیبه حیدری دانشجوی دکتری معماری به‌عنوان پژوهشگر برتر بخش دانشجویی تجلیل شد. از محمدرضا مجمع به دليل طراحي و پياده سازي "اپليكيشن با هم بريم" با تائيديه رسمي از وزارتخانه هاي ارتباطات، و فرهنگ و ارشاد اسلامي، در بخش طرح برتر قدرداني شد. درادامه با توجه به برگزاری موفقیت‌آمیز دهمین همایش ملی-دانشجویی انجمن مهندسان مکانیک ايران، بعنوان اولين همايش برگزار شده در واحد، ازعلیرضا خدایاری دبیر انجمن، فرزاد چراغپور دبیر اجرایی همایش تقدير شد. در خاتمه از تمام کارمندان حوزه پژوهش و فناوري واحد محمود عمرانی، محمدولی خانی، مونا مسرور، عباس معظم گودرزي و احمدعلی آبادی به جهت تلاش‌های دلسوزانه و متعهدانه ايشان دراين حوزه قدردانی شد.