واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

جمعه 08 اسفند 1399

اخبار دانشگاه

تفاهم نامه همکاری اتحادیه درودگران و مبل سازان و رسته های زیر مجموعه شهرستان پردیس و دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 12 آبان 1399
  • تفاهم نامه همکاری اتحادیه درودگران و مبل سازان و رسته های زیر مجموعه شهرستان پردیس و دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

دکتر حسین عباسپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از عقد تفاهم نامه همکاری فی مابین اتحادیه درودگران و مبلسازان و رسته های زیر مجموعه شهرستان پردیس و دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در تاریخ 12 آبان 1399 خبر داد.

ایشان گفت: در راستای اعتلای دانش فنی و بهبود فضای کسب و کار در کشور همراه با گسترش توان پژوهشی و آموزشی در علوم مختلف لزوم همکاری های مشترک دانشگاه و واحدهای صنفی و صنعتی حیاتی است به منظور تحقق این اهداف تفاهم نامه همکاری بین اتحادیه درودگران و مبلسازان و رسته های زیر مجموعه شهرستان پردیس و دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس منعقد و اجرایی گردید.

جناب آقای دکتر عباسپور در خصوص موضوع این تفاهم نامه اظهار داشت: با توجه به سیاست های کلان دانشگاه آزاد اسلامی و با توجه به بستر مناسبی که در واحد پردیس وجود دارد ارتباطی با این اتحادیه برقرار کردیم تا بتوانیم در آینده ای نه چندان دور دوره های کوتاه مدت، کارگاه های آموزشی و رویدادهای استارت آپی و کارآفرینی را با همکاری اتحادیه درودگران و مبلسازان برگزار نماییم. شایان ذکر است تدوین دوره های آموزشی مهارتی ویژه برای توانمندسازی دانش آموختگان دانشگاه از دیگر موضوعات همکاری مشترک در این تفاهم نامه می باشد که طرفین بر اجرای آن تاکید نمودند.

دکتر عباسپور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس افزود: این جلسه با حضور آقای مهندس مسعود اقتداری رئیس اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان شهرستان پردیس، مهندس بیژن خسرونژاد معاون اداری مالی دانشگاه، دکتر سولماز قیصری معاون پژوهشی دانشگاه، مهندس محمود عمرانی مدیر پژوهش تشکیل گردید.