واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

پنجشنبه 06 آبان 1400

اخبار

دهمين همايش سالانه ملي و دانشجويي مهندسان مكانيك ايران در تاريخ 12 و 13 آذرماه 1399 با همكاري انجمن مهندسان مكانيك ايران و دانشگاه آزاد اسلامي، واحد پرديس برگزار خواهد شد.
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 05 آبان 1399
  • دهمين همايش سالانه ملي و دانشجويي مهندسان مكانيك ايران در تاريخ 12 و 13 آذرماه 1399 با همكاري انجمن مهندسان مكانيك ايران و دانشگاه آزاد اسلامي، واحد پرديس برگزار خواهد شد.

با توجه به پیشرفت سریع علم و تکنولوژی در سال های اخیر و ضرورت به کارگیری منابع به روز و کار آمد در حوزه های مختلف علوم؛ برگزاري همایش و کنفرانس های ملی و معتبر دانشگاهی با ایجاد فضای تعامل و هم اندیشی میان دانش پژوهان، اساتید، دانش آموختگان و صنعتگران، بی شک یکی از بهترین و مؤثرترین عرصه-هایی است که می تواند منجر به همگرایی اثر بخش علم و صنعت شود. در راستاي نيل به اين مهم همايش سالانه ملي و دانشجويي مهندسان مكانيك ايران فرصت مناسبی برای ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران رشته مهندسی مکانیک را فراهم می‌نماید.
سولماز قیصری معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس گفت: با توجه به حضور اعضاي هيئت علمي توانمند و مطرح درسطح بين المللي، و همچنين وجود دانشجويان برگزيده در مقاطع مختلف تحصيلي در رشته مهندسي مكانيك در دانشگاه پردیس، دهمين دوره اين همايش در آذر ماه سال جاري به صورت مجازي در اين دانشگاه برگزار خواهد شد. امید است این گردهمایی هدفمند با وحدت جامعه علمی - دانشگاهی و صنعتگران بتواند گامی موثر و استوار در مسیر تقویت و توسعه اهداف علمی و صنعتي برداشته و به پیشرفت های قابل ملاحظه در کشور عزیزمان ایران بینجامد.