واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

شنبه 28 فروردین 1400

اخبار دانشگاه

بیانیه ریاست و  هیئت رییسه واحد پردیس در  اقدام تروریستی آمریکای جنایت کار و صهیونیست پلید
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 14 دی 1398
  • بیانیه ریاست و هیئت رییسه واحد پردیس در اقدام تروریستی آمریکای جنایت کار و صهیونیست پلید

بسم الله القاصم الجبارین
وَلاٰتَحْسَبَنَّاَلَّذِينَقُتِلُوافِيسَبِيلِاَللّٰهِأَمْوٰاتاًبَلْأَحْيٰاءٌعِنْدَرَبِّهِمْيُرْزَقُونَ ﴿آل‏عمران‏، 169﴾
بار دیگر دستان پلید استکبار جهانی و شیطان بزرگ؛ ملت ایران و آزادگان جهان را در ماتمی سترگ و غمی عظیم فرو برد.
 سردار بی بدیل جهان اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تعدادی از فرماندهان جبهه ی مقاومت اسلامی خصوصا شهید بزرگوار ابو مهدی المهندس امروز در آغوش گرم شهیدان آزاده ی جهان جای گرفته و میهمان سرور و سالار شهیدان شدند.
این اقدام تروریستی آمریکای جنایت کار و صهیونیست پلید؛ موجب خروش غیرتمند ملیون ها آزاده در ایران اسلامی و جهان گردید. بی شک شهادت عاشورایی این فرمانده ی بزرگ زمینه ساز اضمحلال و نابودی استکبار جهانی و اسراییل جنایت کار خواهد شد. آمیخته شدن خون پاکترین سردار انقلاب با برادران مخلص عراقی خنثی کننده ی توطئه خبیثانه ی اختلاف افکنی بین ایران و عراق خواهد بود.
اعضای هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به همراه اساتید و دانشجویان ضمن محکوم نمودن این اقدام شنیع آمریکا بر تداوم تلاش برای دستیابی به اهداف متعالی این شهید بزرگوار تاکید می ورزد و علاوه بر آن منتظر انتقام سخت و پاسخ قاطع از سوی مسوولین محترم جمهوری اسلامی ایران در همه ابعاد می باشد.
دشمنان بدانند که جوانان و اهالی دانشگاه هر کدام یک قاسم سلیمانی در مسیر ولایت و اسلام و مبارزه با آمریکا و صهیونیسم پلید است.خون این شهید بزرگوار زمینه ی پیروزی های وسیع منطقه ای و جهانی را به نفع جبهه مستضعفین فراهم خواهد کرد.
در پایان این مصیبت بزرک را به پیشگاه مقدس امام زمان حضرت بقیة الله الاعظم و رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای و ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان تسلیت عرض نموده و علو درجات این شهدای عظیم القدر را از درگاه خداوند منان خواستاریم.
 
ریاست واحد ؛ هیات رییسه ؛ اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
                                                                                              1398/10/14