واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

شنبه 28 فروردین 1400

اخبار دانشگاه

همگام با مردم سراسر کشورهمکاران دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس هم  روز 13 آبان را گرامی داشتند
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 13 آبان 1398
  • همگام با مردم سراسر کشورهمکاران دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس هم  روز 13 آبان را گرامی داشتند

همزمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی راهپیمایی روز 13 آبان با حضور اقشار مختلف شهرستان پردیس از جمله دانشجویان و پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس، صبح امروز دانشجویان و پرسنل دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس  به همراه مردم ولایتمدار، انقلابی و همیشه در صحنه این شهرستان همگام با ملت ایران اسلامی با حضور پرشور در راهپیمایی سیزدهم آبان‌ماه، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری و شهیدان گرانقدر انقلاب اسلامی، فریاد برائت از استکبار و مشرکان را سر دادند و با در دست داشتن پلاکاردهای «مرگ بر آمریکا» و«مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.
شرکت کنندگان در این مراسم باشکوه با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر آل‌سعود خائن بر ضرورت حفظ روحیه استکبارستیزی در بین مردم و مسئولان تاکید کردند.
همچنین پس از برگزاری مراسم در سطح شهرستان مراسم دیگری هم با حضور کارکنان و دانشجویان در نمازخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار شد.حجت الاسلام و المسلمین خانی مسئول معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این واحد دانشگاهی  در این مراسم ضمن بیان اهمیت این روز بزرگ، آمریکا را مایه فتنه و دشمن بزرگ صلح و دوستی در جهان خواند.
یاد آوری می‌شود؛ روز 13 آبان به دلیل تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در سال 1343، شهادت 56 دانش‌آموزان و دانشجو در 13 آبان 1357 و همچنین تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان 1358 توسط دانشجویان پیرو خط امام به عنوان روز دانش‌آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی در تقویم ایران نامگذاری شده و به همین دلیل هر ساله اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان و دانشجویان با حضور در راهپیمایی مشت‌های گره خورده خود را علیه استکبار جهانی بالا می‌برند.