واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

شنبه 28 فروردین 1400

اخبار دانشگاه

تمدید حکم معاونت توسعه و مدیریت منابع واحد پردیس
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 13 آبان 1398
  • تمدید حکم معاونت توسعه و مدیریت منابع واحد پردیس


تمدید حکم معاونت توسعه و مدیریت منابع واحد پردیس

مراسم تمدید حکم معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با حضور اعضای شواری فرهنگی در سالن جلسات واحد  برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکتر عباسپور، ریاست محترم واحد، ضمن تبریک فرارسیدن ماه ربیع الاول ، و گرامی داشت یوم ا...  سیزده آبان، روز استکبار ستیزی در جمع اعضای شورای فرهنگی واحد از زحمات مهندس خسرونژاد در طول 6 سال گذشته تشکر و برای ایشان در ادامه این مسئولیت خطیر آرزوی موفقیت کرد.
در ادامه این مراسم مهندس خسرونژاد، ضمن  ارایه گزارشی کوتاهی از عملکرد خود طی سالیان گذشته، شمه ای از برنامه ها و اهداف آینده این معاونت را تشریح و از همه همکاران به خاطر همکاری و مساعدت در اجرای این برنامه ها تشکر و قدردانی کرد.
مهندس خسرونژاد همچنین از حسن اعتماد ریاست واحد، مجموعه مدیران ارشد استان تهران و سازمان مرکزی دانشگاه تشکر و اظهار امیدواری کرد دانشگاه آزاد اسلامی به کمک همه همکاران دلسوز و خدوم در رسیدن به ماموریت های مهم فرهنگی، آموزشی و پژوهشی بیش از پیش موفق باشد.
در پایان این مراسم حکم تمدید معاونت معاونت توسعه و مدیریت منابع آقای مهندس خسرونژاد توسط ریاست واحد به ایشان تحویل داده شد.
گفتنی است مهندس خسرونژاد از شهریور ماه سال 92 سمت معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس که اخیرا با تغییر و توسعه برخی وظایف و اهداف و برنامه ها؛ به معاونت توسعه و مدیریت منابع تغییر نام داده را به عهده دارند.