واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

پنجشنبه 07 اسفند 1399

اخبار

عقد تفاهم نامه علمی، پژوهشی و تحقیقاتی فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس  و نیروی انتظامی شرق تهران
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 13 شهریور 1398
  • عقد تفاهم نامه علمی، پژوهشی و تحقیقاتی فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس  و نیروی انتظامی شرق تهران

با حضور سرهنگ حسین شعبانی رییس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی شرق تهران و دکتر حسین عباسپورریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس ، عقد تفاهم نامه علمی، پژوهشی و تحقیقاتی فی ما بین این دو نهاد صورت پذیرفت.
دراین جلسه دکتر حسین عباسپور ضمن مهم برشمردن این تفاهم نامه گفت : با توجه به رشته های مختلف دانشگاهی من جمله حقوق و اساتید بسیار خوبی که این واحد دانشگاهی دارد امیدواریم که بتوانیم درقالب اجرای طرح های پژوهشی ، همایش ، سخنرانی و نمایشگاه های علمی و فرهنگی ، به مجموعه ی خدوم نیروی انتظامی کمک نماییم و گره ای از مشکلات اجتماعی ایران عزیز بازکنیم . حتما موضوعات خوبی وجود دارد که اساتید ما می توانند راه کارهای علمی ارائه دهند و مهم است که اقدامات نیروی انتظامی براساس برون داده های علمی و پژوهشی صورت پذیرد تا اثربخشی آن در جامعه بیش از پیش مشهود باشد . 
سرهنگ شعبانی نیز در ادامه جلسه گفت : مقرر شده است دانشجویانی که طرح های پژوهشی مرتبط با نیروی انتظامی داشته باشند و بتوانند در رفع مشکلات اجتماعی این مجموعه را کمک کنند ، با توجه به اهمیت موضوع از سه تا 24 ماه خدمت سربازی برای ایشان لحاظ گردد . همچنین مبلغی نیز بابت کار پژوهشی انجام شده  به آنها پرداخت گردد . 
دراین جلسه معاونین آموزشی ، پژوهشی و فرهنگی و دانشجویی حضورداشتند و مقررشد موضوعات مرتبط با مسائل اجتماعی براساس اولویت و اهمیت در قالب طرح پیشنهادی به نیروی انتظامی جهت بررسی و تصویب طی روزهای آینده اعلام و معرفی گردد . – روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس