واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

پنجشنبه 07 اسفند 1399

اخبار

برگزای مراسم دانشگاهیان عاشورایی دردانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس 
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 13 شهریور 1398
  • برگزای مراسم دانشگاهیان عاشورایی دردانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس 

مراسم عزاداری و دسته روی دانشگاهیان واحد پردیس از مجتمع سمااین واحد تا مسجد الغدیر ، مصلی نماز جمعه شهرستان پردیس  برگزارشد . 
به گزارش خبرنگار دانشجویی ، درسومین روز از ماه محرم ، با حضور  ریاست واحد جناب آقای دکتر عباسپور ، معاونین و اقشار مختلف دانشگاهی مراسم عزاداری و دسته روی دانشگاهیان عاشورایی واحد پردیس از جلوی مجتمع سماء این واحد تا مسجد جامع الغدیر ، محل برگزاری نمازجمعه شهرستان پردیس با شکوه هرچه تمام تر برگزار گردید . 
درابتدای این مراسم ، دکتر عباسپور ضمن برشمردن اهداف قیام امام حسین (ع) ، گفت: دانشگاهیان باید در حفظ شعائر حسینی و ارزش های معنوی حرکت امام حسین (ع) و یاران باوفایش پیشگام باشند . ایشان از حضور اقشار دانشگاهی در این مراسم تقدیر نمودند و ادامه دادند دانشگاه آزاد اسلامی همواره به حفظ ارزش های دینی و انقلابی تاکید داشته است و به آن افتخار می کند.
پس از مراسم دسته روی ، اجتماع دانشگاهیان در نمازخانه واحد پردیس با سخنرانی ، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا محمد باقر مولایی و مدیحه سرایی آقای سید محمد حسینی یکی از دانشجویان بسیجی ادامه یافت و سپس مراسم نمازجماعت در نمازخانه واحد با شکوه هرچه تمام تر اقامه شد و درپایان نیز از عزادارن حسینی پذیرایی نهار به عمل آمد . 
گفتنی است  دردهه اول ماه محرم هرروزصبح  با حضور اقشار دانشگاهی مراسم معنوی زیارت عاشورا و ظهر ، پس از نماز ظهر و عصر ، مراسم سخنرانی و عزاداری در نمازخانه واحد پردیس برگزار می گردد .  
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس