واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

یکشنبه 17 اسفند 1399

اخبار

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم گرامی داشت هفته بسیج واحد پردیس:تا زمانی که بسیج و بسیجی هست ضربه زدن به نظام غیرممکن است.
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 07 آذر 1397
  • رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم گرامی داشت هفته بسیج واحد پردیس:تا زمانی که بسیج و بسیجی هست ضربه زدن به نظام غیرممکن است.

مراسم گرامیداشت هفته بسیج در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با حضور پرشور استادان، کارکنان و دانشجویان بسیجی واحد برگزارشد.درابتدای  این مراسم که در سالن اجتماعات ساختمان خوارزمی واحد برگزار گردید خانم دکتر اشرافی ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور مسئول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی گزارشی از روند فعالیتهای بسیج و نحوه صدور کارت های پرسنل ارائه داد.در ادامه مراسم دکتر عباسپور رئیس واحد،هم  ضمن تشکر از حضور مسئولین بر حمایت همه جانبه از فعالیتهای بسیج در زمینه های گوناگون تاکید کرد. وی تصریح کرد در شرایط حاضر بدون هیچ پیش شرطی باید از فعالیتهای مختلف بسیج در عرصه های مختلف حمایت شود. دکتر عباسپور افزود:دانشگاه آزاد اسلامی همانند بسیج مولود انقلاب است و همانگونه که در ابتدا این دانشگاه مشکلات آموزش را مرتفع کرد می توان با استفاده از پتانسیل این دانشگاه با بسیج همگانی در جهت رفع مشکلات کشور نظیر بیکاری، تورم، خشکسالی، آلاینده ها، محیط زیست و ... اقدام نمود. این مراسم با ارائه گزارشی از سوی  مسئول بسیج دانشجویی واحد ادامه یافت.آقا پور ضمن بیان فعالیتهای مختلف بسیج دانشجویی در سالهای اخیر گزارشی از فعالیت های گوناگون بسیج دانشجویی در کمک به زلزله زدگان اخیر، برگزاری اردوهای جهادی و راهیان نور ، کمک به کودکان بی بضاعت در آغاز سال تحصیلی و.... ارائه داد.