واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

شنبه 16 اسفند 1399

اخبار

برگزاری جلسه آموزش استفاده از سامانه الکترونیکی پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری واحد پردیس
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 12 آبان 1397
  • برگزاری جلسه آموزش استفاده از سامانه الکترونیکی پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری واحد پردیس

جلسه آموزش استفاده از سامانه الکترونیکی پایان¬نامه¬های کارشناسی ارشد و دکتری و پرسش و پاسخ در این خصوص، در روز پنج شنبه مورخ 97/08/10 با حضور جمعی از دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، اساتید و جناب آقای دکتر خدایاری سرپرست حوزه پژوهش و فناوری واحد پردیس در محل آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه دکتر خدایاری با خیر مقدم  به تمامی دانشجویان و اساتید، به ارائه گزارشی از نحوه عملکرد فرآیندها در این سامانه پرداخته و تمامی مراحل آن به صورت عملی به نمایش گذاشته شد. همچنین ایشان با تاکید بر این که از این پس تمامی دریافت پیشنهاد عنوان، پیشنهاد پروپوزال و انجام تمامی مراحل پایان نامه های کارشناسی ارشد و رساله های دکتری فقط از این سامانه امکان پذیر خواهد بود از تمامی دانشجویان و اساتید در استفاده بهینه از آن اقدام نمایند و از طريق اين سامانه دانشجويان مي توانند با اطلاع از ظرفيت اساتيد و هماهنگي با ايشان مراحل پروپوزال تا دفاع را طي نمايند. ایشان در ادامه افزود: تلاش مديران محترم گروه و حوزه پژوهش و فناوري به صورتی است كه دانشجويان با انتخاب اساتيد هيات علمي و مدعو داراي ظرفيت، پژوهش خود را در حداقل زمان هاي قانوني و تعيين شده انجام دهند، ولي اگر دانشجويي بخواهد با استادي كه فاقد ظرفيت است پژوهش خود را دنبال نمايد، با هماهنگي ايشان و آگاهانه و با اختيار خود صبر مي نمايد تا ظرفيت استاد مربوطه خالي شود. سپس مراحل را طي مي نمايد قطعاً در اين حالت زمان بيشتري صرف خواهد شد كه به انتخاب خود دانشجو است. همچنین خاطر نشان کرد: امید است با همکاری و همراهی دانشجویان، اساتید و مسئولان محترم واحد پردیس در استفاده از این سامانه، علاوه بر ایجاد نظم و آرامش، در جهت صرفه صلاح دانشجویان و دانشگاه شاهد افزایش کیفیت فعالیت های پژوهشی و کاهش زمان و هزینه های مربوطه باشیم.

در ادامه این جلسه دانشجویان با طرح مشکلات خود در خصوص این سامانه به اعلام نظر پرداختند و سوالات خود را در خصوص فرآیندهای مربوطه مطرح نمودند.