واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

شنبه 16 اسفند 1399

اخبار

راه اندازی سامانه الکترونیکی پایان­ نامه­ های کارشناسی ارشد و دکتری واحد پردیس
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 01 آبان 1397
  • راه اندازی سامانه الکترونیکی پایان­ نامه­ های کارشناسی ارشد و دکتری واحد پردیسبه اطلاع اساتید و دانشجویان گرامی می­رساند که سامانه الکترونیکی پایان­ نامه­ های کارشناسی ارشد و دکتری واحد پردیس راه ­اندازی شده است. از این پس دریافت پیشنهاد عنوان، پیشنهاد پروپوزال و انجام تمامی مراحل پایان­نامه ­های کارشناسی ارشد و رساله­ های دکتری فقط از این سامانه امکان پذیر خواهد بود.


دسترسی به سامانه الکترونیکی از طریق سایت واحد به آدرس www .pardisiau.ac.ir  و انتخاب گزینه سامانه پایان­ نامه ­ها در حوزه پژوهش و فناوری امکان پذیر است. دانشجویان با مراجعه به صفحه این سامانه و مطالعه کامل راهنماهای موجود در آن، می­توانند اقدام به ورود به سامانه و تکمیل مشخصات فردی خود نمایند. پس از بررسی موارد ثبت شده توسط کارشناسان تحصیلات تکمیلی و تایید ایشان، دانشجویان می­توانند مراحل مربوط به پیشنهاد تصویب عنوان، پروپوزال، ارائه گزارش تا برگزاری جلسه دفاعیه را از طریق این سامانه طی نمایند و از انجام فرآیندهای مورد نیاز توسط اساتید و مسئولان دانشگاه مطلع شوند.


ضمناً تمامی پروپوزال­ های ارسالی توسط مدیران محترم گروه­ ها به حوزه پژوهش و فناوری واحد پردیس، بررسی شده است. پروپوزال­ هایی که طبق مقررات، شرایط تصویب را در شورای تحصیلات تکمیلی واحد را داشته­ اند در شورا مطرح، تصویب شده و کد برای آن­ها اخذ شده است. مواردی که به دلایل مختلف ناقص بوده و شرایط تصویب را نداشته­ اند به مدیران محترم گروه تحویل داده شده است. تمامی این پروپوزال­ ها می­بایست پس از تکمیل و رفع نقص فقط از طریق سامانه الکترونیکی ارسال و پیگیری شوند.

بزودی جلساتی برای آموزش و پاسخگویی به سوالات دانشجویان و اساتید برگزار خواهد شد که زمان آن به اطلاع همگی خواهد رسید.

امید است با همکاری و همراهی دانشجویان، اساتید و مسئولان محترم واحد پردیس در استفاده از این سامانه، علاوه بر ایجاد نظم و آرامش، در جهت صرفه صلاح دانشجویان و دانشگاه شاهد افزایش کیفیت فعالیت­ های پژوهشی و کاهش زمان و هزینه­ های مربوطه باشیم.


همیشه موفق باشید

علیرضا خدایاری