واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

شنبه 28 فروردین 1400

اخبار

برگزاری همایش فرهنگ سازی ترافیک و قوانین رانندگی
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 19 مهر 1396
  • برگزاری همایش فرهنگ سازی ترافیک و قوانین رانندگی

همزمان با هفته نیروی انتظامی همایش فرهنگ سازی ترافیک و قوانین رانندگی با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان پردیس در سالن آمفی تئاتر این واحد برگزار شد .

این همایش که با نگاه قانونی به فرهنگ ترافیک تشکیل شده بود ، دانشجویان و میهمانان از خطرات ناشی از عدم رعایت قانون در رانندگی آگاهی پیدا کردند .

در این مراسم دکتر عباسپور سرپرست واحد ضمن خیرمقدم به میهمانان خواستار همکاری و تعامل بیشتر با ادارات شهرستان به جهت پیشبرد و پیشرفت اهداف واحد شدند .

در ادامه سرهنگ حسنوند فرمانده انتظامی شهرستان پردیس با تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت "  هفته نیروی انتظامی با شعار (پلیس برای امنیت ، امنیت برای همه) به جهت افزایش اعتماد و جلب سرمایه های بی بدیل اجتماعی و مشارکتهای مردمی گفتمان اصلاح هفته نیروی انتظامی است" .

در ادامه سروان روزبه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان ضمن دعوت از کلیه رانندگان به رعایت قوانین و مقررات افزود :   "با رعایت قوانین رانندگی سلامت خود و خانواده خود را تضمین کنید" .

در پایان دکتر بهفر از استادان واحد پردیس به ایراد کلیه مباحث حقوقی شامل تخلفات و جرایم پیش بینی شده در قانون را به استحضار حاضرین رساندند .