واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

شنبه 16 اسفند 1399

اخبار

طرح شفا بازار کار برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان فراهم می‌کند
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 30 آذر 1395
  • طرح شفا بازار کار برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان فراهم می‌کند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با توجه به طرح شهرک‌های فناوری آزاد (شفا)، اظهار کرد: «با اجرای این طرح در کنار تحصیل و تولید علم بازارهای کار برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم خواهد شد»

‌ دکتر فرح حبیب در مراسم هفته پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس که با حضور معاونان، کارکنان و دانشجویان واحد و مسئولان شهرستانی در این دانشگاه برگزار شد، بیان کرد: «هفته پژوهش و فناوری هفته‌ای است که فرصت‌های مناسبی برای توجه و تمرکز روی ابعاد مختلف امر پژوهش و فناوری فراهم می‌آورد تا همه صاحب نظران از روند و وضیعت موجود و ارئه دستاورد‌ها و برنامه ریزی، اقدامات بهتر و مهمتری را در دستور کار خود قرار دهند».

وی از دانشجویان و کارکنان واحد پردیس خواست تا با همکاری و تعامل دوجانبه در پیشبرد اهداف دانشگاه تلاش کرده تا بتوان از لحاظ کمی و کیفی به سطح مطلوب علمی دست یافت.

دکتر حمیدرضا کمالان رئیس اداره پژوهش و فناوری واحد پردیس هم گزارش کاملی از اقدامات انجام گرفته در یک سال گذشته حوزه پژوهش ارائه و به تشریح Demo نرم افزار (من پژوهشگر بر‌تر هستم) پرداخت.

در ادامه مراسم از برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری و دکتر حمیدرضا کمالان پژوهشگر بر‌تر واحد در سال ۱۳۹۵ قدردانی شد.

دکتر مهدی علی احیایی پژوهشگر بر‌تر سال ۱۳۹۲ و دکتر علیرضا خدایاری پژوهشگر بر‌تر سال ۱۳۹۳ و دکتر سید امیرحسین گرکانی پژوهشگر بر‌تر سال ۱۳۹۴، در سنوات گذشته معرفی شده بودند.

از برگزیدگان مسابقه روز پژوهش، برگزیدگان مسابقه طراحی و ساخت سیستم سرمایش خورشیدی و سخنرانان هفته پژوهش هم در این مراسم قدردانی شد.