واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

یکشنبه 15 تیر 1399

اخبار

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس، «دیوار جیغ» برگزار شد.
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 22 آذر 1395
  • به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس، «دیوار جیغ» برگزار شد.

شاید بارها واژه کرسی آزاد اندیشی را شنیده باشید و بلافاصله به یاد برگزاری نشست ها و بحث ها ومناظرات دانشجویی می افتید. این بار بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس دیوار جیغ با عنوان «فضای مجازی، شبکه های اجتماعی» در واحد برگزار شد و
دانشجویان با نوشته‌های خود با هم به بحث پرداختند.

دیوار جیغ در واحد پردیس، با موضوع «فضای مجازی، شبکه های اجتماعی» با استقبال خوب دانشجویان همراه شد.

فرید آسیایی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با اشاره به استقبال خوب از این کرسی گفت: دیوار جیغ در دو فاز 4 و فاز6 دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار شد با موضوع «فضای مجازی، شبکه های اجتماعی» و نیز حاوی جملاتی همچون:  فضای مجازی مانند دارو است ، استفاده ی بهینه و درست از آن و در چهار چوب قوانین اسلام پسندیده است، به گفته ی مقام معظم رهبری همچون چاقوی دو لبه ای است که میتواند مخرب یا سازنده باشد، استفاده ی بیش از حد آن باعث جدایی از خانواده میشود، از خودمون شروع کنیم خوب بودن و خوب استفاده کردن را، فضای مجازی آلوده ترین فضا، انسان در عالم واقعیت زندگی میکند عالم مجازی هیچ واقعیتی ندارد، اول فرهنگ استفاده بعد استفاده، قاتل قرن 21و ... .

وی در پایان تاکید کرد: با تجربه ای که از این کرسی به‌دست آوردیم، در ترم تحصیلی جدید، با انرژی و تلاش و جدیت بیشتری به برگزاری این نوع کرسی‌ها ادامه خواهیم داد.