16

برگزاری دوره معرفت افزایی اساتید تابستان 1395 در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرديس

اولين دوره طرح معرفت افزايي اساتيد با سرفصل "اصول تعلیم وتربیت اسلامی" در شهريورماه سال جاري (روزهای 17، 18، 23 و 24 شهریور 95) و بر اساس هماهنگی های لازم با دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان تهران، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرديس برگزار خواهد شد.

مدرس اين دوره حجت الااسلام و المسلمين آقای دكتر معصومی از استادان برجسته حوزه و دانشگاه خواهند بود و استادان شركت كننده در این دوره به بحث و تبادل نظر و طرح موضوعات جديد در اين حوزه خواهند پرداخت. لازم به ذکر است که شرکت در دوره های معرفت افزایی اختیاری بوده و شرکت در این مجموعه کلاس ها تنها به عنوان یکی از روش های کسب امتیاز فرهنگی لازم در آئین نامه ارتقاء در نظر گرفته شده است.

درخصوص برگزاری نخستین دوره طرح معرفت افزایی، موارد مهمی چون مواردی به شرح زیر مطرح می باشد.

·     این نخستین بار است که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرديس این سرفصل برگزار می‌شود، لذا کلیه اعضای هیات علمی اعم از کسانی که در دوره‌های ديگر شرکت کرده و یا شرکت نکرده‌اند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

·    بر اساس ماده 4 آئین‌نامه طرح دانش افزایی و توانمندسازی اعضای هيأت علمی دانشگاه‌ها، شرط احتساب امتیاز دوره های توانمند سازی و دانش افزایی در "آیین نامه ارتقاء مرتبه اعضاء هیئت علمی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی"، ارائه گواهی اتمام دوره می باشد.

·     در صورت شرکت در کلاس های اين سرفصل معادل 16 ساعت (4 روز کلاس، هر روز 4 ساعت)، گواهی 16 ساعتی صادر می گردد.

·    صدور گواهي منوط به حضور كامل در فوق برنامه هاي فرهنگي خواهد بود. همچنین مطابق آئین نامه، ساعات آموزشی هر سرفصل در هر دوره مختص به خود آن می‌باشد و به هیچ عنوان قابل ذخیره سازی و یا جمع بستن با سرفصل های دیگر یا همان سرفصل در دوره های آتی نخواهد بود.

·    جهت شركت در اين دوره، اساتيد مي بايست تا پايان وقت اداري روز سه شنبه 16 شهريورماه به آقای دکتر خداياری ويا دفتر رياست واحد مراجعه فرمایند. با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس ها (هر کلاس حداکثر 25 نفر) با بررسی شرایط ثبت‌نام‌کنندگان اولویت با اساتیدی خواهد بود که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند. 

·     مطابق آئین نامه اجرایی، شرکت اساتید حق التدریس، در اولویت بعدی طرح بوده و تنها در صورت به حد نصاب نرسیدن کلاس ها امکان پذیر خواهد بود.

تعداد مشاهده خبر: (1662)
گروه خبر: اطلاعیه ها
کد خبر: 7548