واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

دوشنبه 11 اسفند 1399

اخبار

ارتقای درجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از واحد کوچک به واحد متوسط
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 31 خرداد 1395
  • ارتقای درجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از واحد کوچک به واحد متوسط

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از ارتقای درجه دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از واحد کوچک به درجه متوسط خبر داد.

دکتر فرح حبیب گفت: با عنايت به فعاليت هاي چشمگير دانشگاه آزاد اسلامي واحد پردیس در رابطه با شاخص هاي آموزشي، پژوهشي، فرهنگي و عمراني به ویژه جذب هیئت علمی توانمند و ارزيابي هاي صورت گرفته توسط کارشناسان سازمان مرکزي و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان و تأیید و موافقت ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی، درجه واحد پردیس از کوچک به واحد متوسط ارتقاء يافت.

حبیب خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامي واحد پردیس با گسترش فعاليت ها و اتخاذ تصميمات و راهکارهاي مناسب مديريتي، برنامه ريزي آينده نگرانه و با تلاش و پشتکار همکاران خدوم و تلاشگر و عنايات ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی به درجه متوسط ارتقاء یافت.

وی افزود: با تلاش‌های صورت گرفته مقطع دکترای رشته معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس نیز به تصویب وزارت علوم رسید و از مهر ماه آغاز به جذب دانشجو می‎کند. لازم به ذکر حرکت در مسیر توسعه کیفی در دانشگاه آزاد و تصویب رشته های جدید در دو مقطع دکتری و کارشناسی ارشد، امروزه ضرورتی غیر قابل انکار است.

حبیب اظهار امیدواری کرد: با برنامه های فشرده پیش رو ضمن گسترش رشته هاي کارشناسي ارشد و بالا بردن توان علمی واحد همراه با ارتقای کیفی فعالیت های علمی و پژوهشی واحد و افزايش فعاليتهاي موثر در راستاي وظايف ذاتي دانشگاه در آينده اي نزديک ضمن رشد و بالندگي شاهد تبديل اين واحد دانشگاهي به يکی از واحد هاي بزرگ و موفق مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی باشيم.