واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

شنبه 28 فروردین 1400

اخبار

دیدار نوروزی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با اعضای هیأت علمی واحد
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 28 فروردین 1395
  • دیدار نوروزی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با اعضای هیأت علمی واحد

دیدار نوروزی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با اعضای هیأت علمی واحد

در این مراسم دکتر فرح حبیب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس اشاره ای به تلاش ها و اقدامات انجام شده در سال 1394 داشته و فعالیت های صورت گرفته را زمینه ساز حرکت های اساسی و موثر دانشگاه در سال جاری دانست و ابراز امیدواری کرد : با حضور همکاران ساعی و توانمند مجموعه، اهداف و برنامه های ترسیم شده برای سال جدید محقق خواهد شد.

دکتر فرح حبیب با اشاره نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری، ضمن برشمردن محورهای مرتبط با تحقق اقتصاد مقاومتی ، اقدام و اجرا، دوری از شعار زدگی را یکی از اصول مورد تاکید این زیرمجموعه خواند و تاکید کرد در حوزه فعالیت های دانش بنیان، توسعه دانش فنی و بهره گیری حداکثری از توان داخلی از جمله موضوعات جدی است که دانشگاه با ظرفیت هایی که دارد نقش مهم و اثرگذاری را به ویژه در زمینه ایجاد اشتغال از طریق توسعه آموزش و کسب مهارت های لازم در این حوزه می تواند ایفا کند که در این رابطه از تمامی اساتید درخواست می گردد که با توجه به نیاز مبرم شهرستان به همکاری با دانشگاه در عرصه های مختلف با بررسی مشکلات و نظر به توان واحد پیشنهادات و طرح های خود را ارائه نمایند.

وی در ادامه طراحی و پیاده سازی ساختار جدید در دانشگاه را به عنوان یکی از برنامه های مهم در دست اقدام عنوان کرد. وی همچنین از جذب دانشجو در مقطع دکتری در نیمسال تحصیلی جدید خبر داد و تحقق این موضوع را از دیگر فعالیت های مهم سال جاری برشمرد.

حبیب به گسترش فعالیت های دانشکده فنی و مهندسی با توجه به آغاز کار مرکز رشد واحد تأکید نمود و سپس با قرائت حکم دکتر فرزاد چراغپور عضو هیات علمی گروه مهندس مکانیک واحد توسط مهندس خسرونژاد معاون اداری و مالی واحد به سمت ریاست دانشکده فنی و مهندسی واحد پردیس منصوب گردیدند. در حکم نامبرده آمده است:

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر فرزاد چراغپور سموتی

سلام علیکم

با توجه به حسن سابقه و از تاریخ این ابلاغ، جنابعالی به مدت یک سال به عنوان رئیس دانشکده فنی و مهندسی واحد منصوب می شوید. ضروری است ضمن هماهنگی کامل با اینجانب، طبق ضوابط سازمانی و در جهت صرفه و صلاح واحد انجام وظیفه نمایید. امید است با اتکال به خداوند متعال در پیشبرد اهداف دانشگاه و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

دکتر فرح حبیب

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

 

حبیب ابراز امیدواری کرد دانشکده فنی و مهندسی بتواند با فعالیت هایی که انجام می دهد جایگاه مناسبی را درزمینه اقتصاد دانش بنیان بدست آورد. این مراسم با پذیرایی و صرف نهار به پایان یافت.