واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

دوشنبه 11 اسفند 1399

اخبار

برگزاری جلسات توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد؛ با توجه به آغاز نیمسال تحصیلی جدید و به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان جدیدالورود با محیط دانشگاهی، معاونان، کادر آموزشی، مدیران گروه به تفکیک هر رشته و مقررات آموزشی،موضوعات فرهنگی و همچنین آشنایی با دفتر مشاوره، تشکل های دانشجویی وکانون دانشجویی هلال احمر اقدام به برگزاری جلسه توجیهی ومعارفه دانشجویان با مجموعه فوق الذکر را برگزار نمود.

جلسات مذکور در دو روز متوالی که در هر روز دو نوبت در زمان های 8 صبح و 14 بعد از ظهر با حضور حداکثر سه رشته تحصیلی در سالن اجتماعات واحد پردیس با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز شد وسپس معاون آموزشی؛ سرکار خانم دکتر هاشمی به معرفی دانشگاه و اهداف آن پرداختند. در ادامه جلسه مسئولان مربوط به دفتر تشکل های دانشجویی، کانون هلال احمر دانشجویی و همچنین مدیران گروه به تفکیک رشته های حضور یافته در جلسه ، اطلاعات ضروری در رابطه با رشته های مربوطه در اختیار دانشجویان قرار دادند. سپس مدیر محترم آموزش:جناب آقای دکتر گودرزی اطلاعات وموارد آموزشی وضروری برای دانشجویان را تبیین نمودند.

در پایان جلسه بروشور نکات و قوانین آموزشی به کلیه دانشجویان جدید الورود تقدیم گردید و این مراسم با ذکرصلوات و پذیرایی خاتمه یافت.