واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

دوشنبه 31 شهریور 1399

اخبار

  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 27 اردیبهشت 1394
  • فعال‌سازی پارک علم و فناوری واحد پردیس در سال جاری/ توجه ویژه به توانمندسازی دانشجویان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس اولویت‌های این واحد دانشگاهی در سال ۹۴ را تشریح کرد و از برنامه ریزی صحیح برای فعال سازی پارک علم و فناوری خبر داد.
دکتر فرح حبیب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، خاطرنشان کرد: گسترش تحصیلات تکمیلی، جذب هیئت علمی، توجه ویژه به ارتقاء سطح کیفی آموزشی و توانمندسازی دانشجویان برای حضور فعال در اقتصاد ملی و همچنین تصویب و راه‌اندازی دانشکده‌ها و برنامه ریزی صحیح برای فعال سازی پارک علم و فناوری، برقراری تعاملات سازنده با شهرستان، از جمله اولویت‌های اصلی سال ۱۳۹۴ واحد پردیس بوده که در نقشه راه واحد، فعالیت‌های اجرایی آن نیز مشخص شده است.

وی به ارائه گزارشی از مهم‌ترین رویدادهای واحد در سال گذشته نیز پرداخت و اظهار کرد: با همکاری و مساعدت مسئولان دانشگاه، توسعه تحصیلات تکمیلی با افزایش 13 رشته در مقطع کار‌شناسی ارشد در این واحد محقق شد.

حبیب از تجهیز و راه اندازی کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های فنی مهندسی، آتلیه‌ها و سایت‌های کامپیوتری و آغاز عملیات عمرانی محوطه سازی و ساختمان آموزشی 1126 واقع در فاز6 به عنوان اهم اقدامات سال 93 نام برد.

رئیس دانشگاه آزاد واحد پردیس یادآور شد: با توجه به برنامه راهبردی کلان دانشگاه و سیاست‌های اعلام شده از سوی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین فعالیت‌هایی که در واحد صورت می‌گیرد، نقشه راه فعالیت‌های واحد طی سال جاری مشخص شده است.