واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

چهارشنبه 01 بهمن 1399

اخبار

درگذشت عالم جلیل‌القدر حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون
درگذشت عالم جلیل‌القدر حضرت آیت‌الله مهدوی‌کنی، همراه همیشگی انقلاب و یاور صدیق حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری، خبری اندوهناک و ضایعه جبران ناپذیر برای ملت شریف ایران و دوست‌داران ایشان است.
ایشان شخصیتی بودند که در زمان دوران ستمشاهی از مبارزین خط مقدم ، همراه و یاور امام (ره) بودند. در دوران مبارزه تبعید و شکنجه را تحمل نمودند و از افراد مورد وثوق حضرت امام (ره)برای حل و فصل مناقشات دوران بنی صدر بودند و بعد از ارتحال بنیانگذارجمهوری اسلامی ایران امام عظیم الشان ، از یاوران صدیق مقام معظم رهبری بودند .
روح بلند و ملکوتی آن عالم مبارز، در آستانه فرا رسیدن ماه محرم و ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا به ملکوت اعلی پیوست و انشاء الله با اسوه ایثار و شهادت، حضرت امام حسین(ع) محشور خواهند شد

رحمت عالم جلیل القدر یار صدیق حضرت امام خمینی (ره) و حامی و پشتیبان امین مقام عظمای ولایت و رهبری نظام، رئیس محترم مجلس خبرگان رهبری، مرحوم آیت‌الله حاج شیخ محمدرضا مهدوی کنی را به وجود اقدس بقیه‌الله الاعظم ،مقام معظم رهبری و جامعه علمی کشور اعم ازحوزه و دانشگاه ، به ویژه بیت مکرم و بستگان ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت باریتعالی علو درجات آن مرحوم و تسلی قلوب خاندان مکرم، بازماندگان و ارادتمندان آن فقید سعید را مسئلت می‌نماییم.

از طرف ریاست و کارکنان و اعضای هیئت علمی واحد پردیس