واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

یکشنبه 17 اسفند 1399

اخبار

نظام مقدس جمهوری اسلامی،  حضرت  امام خمینی (ره)
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 20 بهمن 1392
  • نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)

کارکنان، اساتید و دانشجویان  دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس،  همگام با سایر دانشگاهیان سراسر کشور با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی  تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی واحدپردیس، در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با شعار(دانشگاه اسلامی، عقلانیت، دین باوری و اعتدال)برگزار شد، شرکت کنندگان ضمن اهدای تاج گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره امام راحل را گرامی داشتند.

در پایان این مراسم بیانیه ای توسط سید ضیا هاشمی، معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری قرائت شد که با تکبیر حاضران جلسه پاسخ داده شد.در بخشی از این بیانیه آمده بود:

در سالروز گرامیداشت سی و پنجمین سال انقلاب اسلامی بار دیگر ما دانشگاهیان سراسر کشور در مرقد امام خمینی(ره) گرد هم آمده و با امام راحل تجدید میثاق می کنیم. امام (ره) و ولی فقیه به دانشگاهیان، بزرگی و عظمت بخشیده و امروز شکل گیری دانشگاهها در سراسر کشور از برکت وجودی امام (ره) است. ما دانشگاهیان، فن آوری هسته ای را مدیون امام (ره) و مقام معظم رهبری هستیم و در جهت رشد و شکوفایی انقلاب اسلامی گامهای مثبتی بر خواهیم داشت و با مقام عظمای ولایت پیمان مجدد بسته و از آرمانهای ایشان حمایت خواهیم کرد و امروز وحدت و همدلی مسوولین کشور در کنار رییس جمهور و با تبعیت از ولی فقیه می تواند کشور را به قله های پیشرفت برساند.

گفتنی است ، در پایان این مراسم دانشگاهیان بر سر مزار شهدا حاضر شده و ضمن قرائت فاتحه گلزار این شهدا را غباررویی و عطر افشانی کردند.

 

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس