واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

یکشنبه 17 اسفند 1399

اخبار

با حکم ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر حمید میرزاده؛
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 10 دی 1392
  • با حکم ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر حمید میرزاده؛

 

سرکار خانم دکتر فرح حبیب به عنوان اولین بانوی فرهیخته به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس منصوب گردید.

به گزارش روابط عمومی واحد پردیس، دکتر حبیب  در مراسم معارفه خود با تشکر از حسن اعتماد دکتر میرزاده ریاست عالیه دانشگاه در تفویض مسئولیت واحد دانشگاهی پردیس، توسعه و تکمیل پروژه های نیمه تمام واحد، گسترش فضاهای فیزیکی ، ارتقای کیفیت آموزشی و پژوهشی، افزایش رشته های آموزشی و گسترش  تحصیلات تکمیلی را از مهمترین محورهای فعالیت خود در واحد دانشگاهی پردیس برشمرد و برای تحقق این امر خواستار همکاری و همیاری تمامی مسئولین و مدیران ارشد دانشگاه شد.

در ادامه دکتر حبیب ضمن تشکر از سرپرست قبلی خواستار همکاری صمیمانه کارکنان و مسئولین واحد جهت پیشبرد اهداف علمی و رشد وترقی در واحد پردیس گردید.

در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید این واحد دانشگاهی، دکتر امید رضا صفریان ، مدیر کل محترم بازرسی ورسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام علی عسگری، معاون امور مجلس شورای اسلامی در  دانشگاه ، و خانم دکتر آرین نایب رئیس امور بانوان در دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از کارکنان و معاونین واحد پردیس حضور داشتند.

در ادامه حجت الاسلام علی عسگری، به تبیین رویکرد جدید دانشگاه در خصوص مدیریت آن اشاره کرد و اظهار داشت : در حال حاضر 472 واحد دانشگاهی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت می کنند که بر اساس اساسنامه شورای عالی انقلاب فرهنگی، رویکرد مدیریت جدید آن، تسهیل گرا است نه تصدی گرا.

معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی ، ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد رسول اکرم ( ص )  به نقش زنان در صدر اسلام اشاره کرد و به شرح خدمات این قشر از جامعه و فعالیتهای گوناگون در عرصه های مختلف  دینی ،علمی و پزوهشی پرداخت.

در این نشست دکتر نوروز هاشم زهی خلاصه ای از عملکرد خویش در مدت تصدی واحد پردیس را بیان کرد وازحسن توجه دولت تدبیر و امید وهمچنین ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی  جناب آقای دکترمیرزاده به حضور بانوان در عرصه های مختلف فرهنگی و اجتماعی تشکر کرد و برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت وسر بلندی نمود.

 در پایان دکتر صفریان به ایراد سخنانی در مورد حسن انتخاب بانوان به سرپرستی واحدهای دانشگاهی پرداخت و اعلام همکاری هرچه بیشتر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد با واحد پردیس را به اطلاع حضار رسانید. این مراسم با قرائت حکم سرپرست جدید واحد پردیس و نامه قدردانی از زحمات وخدمات صادقانه دکتر هاشم زهی توسط معاون امور مجلس دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.