واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

چهارشنبه 01 بهمن 1399

اخبار

برگزاری جلسات توجیهی دانشجویان جدید الورود و معارفه دانشجویان با مدیران گروه
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 31 شهریور 1393
  • برگزاری جلسات توجیهی دانشجویان جدید الورود و معارفه دانشجویان با مدیران گروه

با استعانت از درگاه باریتعالی و دستور ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس سرکار خانم دکتر حبیب و با همکاری معاونت های آموزشی و دانشجویی ، اداری و مالی ، دفتر فرهنگ اسلامی و بسیج دانشجویی جلسات توجیهی دانشجویان جدید الورود برگزار گردید.

این جلسات به مناسبت آغاز سال تحصیلی 93-94 دانشگاهها و بازگشایی سنگرهای علم و دانش برگزار شد.

ریاست واحد ضمن تبریک و خوش آمدگویی به دانشجویان و قدردانی از اساتید و کارکنان واحد به تاریخ فرهنگ کهن ملت ایران که گواه این مطلب است که ایرانیان همواره برای علم و دانش احترامی وصف ناپذیر قائل بوده اند و فرزندان خود را برای بارور کردن این گوهر نهفته در وجود آدمی تشویق و ترغیب کرده اند ، اشاره کردند.

با توصیه به فعالیت های دانشجویان در عرصه توانمندیهای علمی و فرهنگی و تاکید بر این نکته که حفظ این فعالیت ها می تواند در ارتقاء جایگاه دانشگاه بسیار تاثیرگذار باشد و انتظار دانشگاه از دانشجویان خصوصا دانشجویان جدید الورود این است که فضای دانشگاه و شأن آن را بشناسند ، استعدادهای خود را دریابند و علاوه بر تلاشهای علمی و آموزشی و پژوهشی در عرصه های مختلف فرهنگی و هنری و فعالیت های فوق برنامه که بستر آن امروزه در دانشگاه کاملا مهیا می باشد کوشا باشند.

در ادامه معاون آموزشی و دانشجویی واحد سرکار خانم دکتر هاشمی و مدیر آموزش جناب آقای گودرزی به تبیین مسائل آموزشی دانشگاه و کلیه مسائل آموزشی و دانشجویی اعم از : نحوه انتخاب واحد ، نحوه درخواست گواهی اشتغال به تحصیل ، نحوه اخذ کارت دانشجویی ، نحوه اخذ کارت تغذیه و سرویس دانشجویی ، نحوه ارتباط با مدیران گروه مشاوره تحصیلی و خانوادگی و ... پرداختند در این جلسه مدیران گروه های معماری و شهرسازی سرکار خانم دکتر الهام امینی ، تربیت بدنی مهندس طاهرخانی ، حقوق سرکار خانم دکتر هاشمی برق دکتر ظریف لولایی کامپیوتر آقای دکتر مجمع گروه حسابداری دکتر پارسا گروه عمران دکتر فاطمی و از گروه مکانیک دکتر خدایاری به بیان توضیحاتی در رابطه با رشته های واحدهای درسی این گروه  بیان داشتند و به مسائل و سوالات دانشجویان پاسخ دادند.

همچنین در این جلسه همت نجفی سرپرست دفتر فرهنگ اسلامی واحد ضمن خوش آمدگویی به دانشجویان جدید الورود خواستار همکاری و فعالیت در امور فرهنگی و برنامه های فوق برنامه دانشجویان و شرکت در برنامه های دفتر فرهنگ واحد و بیان موضوعات فرهنگی پرداختند.

در پایان آقای علویان مسئول بسیج دانشجویی واحد به تشریح برنامه های بسیج و نحوه فعالیت و حضور در جلسات و برنامه های بسیج دانشجویی واحد و همچنین توضیحاتی در مورد فرم های نظر سنجی و DVD  فعالیت های آموزشی و فرهنگی دادند.