(آرشیو ماه آذر 1395)

30
طرح شفا بازار کار برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان فراهم می‌کند
چکیده: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با توجه به طرح شهرک‌های فناوری آزاد (شفا)، اظهار کرد: «با اجرای این طرح در کنار تحصیل و تولید علم بازارهای کار برای دانشجویان و فارغ التحصیلان فراهم خواهد شد» ‌ دکتر فرح حبیب در مراسم هفته پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس که با حضور معاونان، کارکنان و دانشجویان واحد و مسئولان شهرستانی... ادامه »
24
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از چاپ کتاب از سوی عضو هیات علمی این واحد دانشگاهی خبر داد.
چکیده: دکتر فرح حبیب با ابراز خرسندی از فعالیت عضو هیات علمی این واحد دانشگاهی در انتشار کتاب علمی گفت: منشاء هر تحول و پیشرفتی وجود منابع علمی لازم و کافی در آن حوزه است و کتاب به عنوان یکی از غنی‌ترین منابع اطلاعاتی به شمار می‌آید که می توان از آن استفاده کرد. وی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در حوزه انتشار کتب علمی و آموزشی چند س... ادامه »
24
چکیده:
23
به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس، «دیوار جیغ» برگزار شد.
چکیده: شاید بارها واژه کرسی آزاد اندیشی را شنیده باشید و بلافاصله به یاد برگزاری نشست ها و بحث ها ومناظرات دانشجویی می افتید. این بار بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس دیوار جیغ با عنوان «فضای مجازی، شبکه های اجتماعی» در واحد برگزار شد و دانشجویان با نوشته‌های خود با هم به بحث پرداختند. دیوار جیغ در واحد پردیس، با موضوع &laq... ادامه »
22
کسب 4 مدال طلا توسط محمود عمرانی کارمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: محمود عمرانی خامنه کارمند رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس، عضو تیم ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران با مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و زیر نظر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به مسابقات قهرمانی اروپا ۲۰۱۶ در کشور روسیه اعزام شد و توانست در این دوره از مسابقات موفق به کسب ۴ مدال طلا و دریافت عنوان قهرمان قهرمانان پاورلیفتینگ در این ... ادامه »
20
مراسم بزرگداشت روز دانشجو با حضور مسئولان شهرستان پردیس و اعضای هیئت رئیسه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار شد.
چکیده: در این مراسم دکتر فرح حبیب ریاست واحد ضمن تبریک روز دانشجو به دانشجویان اظهار  داشت: دانشجویان باید به عنوان طلایه داران عرصه علم و دانش در امتداد مسیر شهدای دانشجو قدم برداشته و به دنبال توسعه علم و فناوری در ایران اسلامی باشند. وی نیز با گزارش عملکرد حوزه‌های مختلف و موفقیت های کسب شده در واحد تا پایان این دوره تحصیلی سخنان خود را به پا... ادامه »