(آرشیو ماه آذر 1394)

30
حضور دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه به مناسبت هفته پژوهش و فناوری سال 94 در نمایشگاه بین المللی تهران
چکیده: حضور دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه به مناسبت هفته پژوهش و فناوری سال 94 با هدف اشاعه فرهنگ پژوهش و آشنایی قشر فرهیخته با امر پژوهش و فناوری های نوین که از تاریخ 94/09/22 الی 94/09/26 در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران برگزار گردید، ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر میرزاده و معاونت محترم پژوهشی د... ادامه »
28
افتخار آفرینی قهرمان قهرمانان محمود عمرانی از واحد پردیس در مسابقات قهرمانی آسیا - اروپا پاورلیفیتینگ، تک حرکت پرس سینه و تک حرکت لیفت 2015 کشور روسیه آذر94
چکیده: محمود عمرانی در مسابقات جهانی پاورلیفتینگ موفق به کسب مقام قهرمانی و کسب عنوان قهرمان قهرمانان این دوره از مسابقات AWPC و اخذ مدال سه مدال طلا در سه رشته پاورلیفتینگ، تک حرکت پرس سینه و تک حرکت لیفت گردید. این افتخار ملی را به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و به ویژه واحد پردیس تهنیت و تبریک گفته؛ برای ایشان سلامتی، عزت و موفقیت های بسیار زیر سای... ادامه »
23
باز دید دانشجویان رشته حقوق از مجلس شورای اسلامی
چکیده: بازدید دانشجویان رشته حقوق دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در تاریخ 94/9/22  از مجلس شورای اسلامی.
10
معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از اعطای وام 50 میلیون ریالی بدون کارمزد به ۱۶ نفر از کارکنان انتقالی به این واحد دانشگاهی خبر داد.
چکیده: مهندس بیژن خسرونژاد در این باره گفت: به ۱۶ نفر از کارکنان سابق واحد رودهن که با مصوبه شماره 84367/53/ص/9 مورخ 93/9/11 شورای اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی به واحد پردیس انتقال دائم یافته‌اند، وام 50 میلیون ریالی بدون کارمزد تعلق می‌گیرد. وی با بیان اینکه جمعا ۸۰۰ میلیون ریال به این امر تخصیص داده شده است، یادآور شد: این وام در راستای ایج... ادامه »
09
 دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به مناسب هفته کتاب و کتابخوانی مسابقه کتابخوانی «آثار قرآنی آیت اله هاشمی رفسنجانی» و «مدیریت زمان برایان تیسی» را برگزار کرد.
چکیده: به گزارش خبرنگار آنا و به نقل از روابط عمومی واحد پردیس، مسابقه کتابخوانی « آثار قرآنی آیت اله هاشمی رفسنجانی » و « مدیریت زمان برایان تیسی»، با هدف توسعه و نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی در دانشگاه و جامعه با همکاری معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد برگزار شد. این مسابقه در سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار... ادامه »
09
برگزاری  نخستین  همایش  پیشگیری و  آسیب  شناسی  مواد  مخدر  در  واحد  پردیس
چکیده: دکتر فرح حبیب رئیس دانشگاه آزاد پردیس در نخستین همایش پیشگیری و آسیب شناسی مواد مخدر که با همکاری این واحد دانشگاهی، فرمانداری و ادارات شهرستان در سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار شد، از برگزاری این همایش استقبال کرده و آمادگی این واحد را درباره مبارزه خطر اعتیاد و همکاری با سازمان‌های دولتی و مردم نهاد اعلان کرد.در ادامه دکتر ... ادامه »
03
اهدای خون توسط 200 نفر از دانشجویان و کارکنان دانشگاه آزاد پردیس + تصاویر
چکیده: روز پنج شنبه مورخ 1394/8/28 دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس میزبان سازمان انتقال خون ایران و کانون جمعیت هلال‌احمر شمیرانات بود تا سنت پسندیده اهداي خون را در این دانشگاه اجرا کنند. الهام نظری دبیر کانون دانشجویی هلال‌احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری فارس در شرق استان تهران در خصوص این اقدام اظها... ادامه »