(آرشیو ماه آبان 1393)

26
چکیده: در این جلسه که با حضور مهندس ابریشمی نیا معاون اداری مالی دانشگاه، نصیری(مدیرکل امور منابع انسانی و سیاست های رفاهی دانشگاه، دکتر امیری(سرپرست خزانه­داری)و برخی روسای واحدهای اطراف تهران تشکیل شد؛ نسبت به جا به جایی نیروها تصمیم­گیریشد؛ و به منظور اجرای سیاست­های کلان دانشگاه به منظور رفع مشکلات واحد رودهن که واجد نیروی کارآمد اضافه بر چارت سازمانی... ادامه »
26
هفدهمین جلسه شورای اقتصاد دانش بنیان و سرمایه گزاری با حضور سرپرست واحد پردیس
چکیده: در هفدهمین جلسه شورای اقتصاد دانش بنیان و سرمایه گزاری که به ریاست جناب آقای دکتر میرزاده تشکیل گردید ابتدا دکتر ثمری گزارشی از تشکیل این شوراها در 30 استان کشور و هم چنین واحدهای دانشگاهی در سراسر کشور که با همکاری پارک های فناوری استان ها اقدام به راه اندازی مرکز رشد نموده اند ارائه کردند و در راستای توسعه کارآفرینی مبتنی بر دانش؛ چشم اندازی از آ... ادامه »
26
برگزاری مراسم ایام سوگواری ماه محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: ان الحسین مصباح الهدایه والسفینه النجاه مراسم سوگواری سید و سالار و سرور شهیدان حضرت ابا عبدا... الحسین(ع)  با همکاری حوزه ریاست، معاونت ها، دفتر فرهنگ اسلامی و بسیج دانشجویی و هیئت عزاداری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار گردید.مراسم در دهه اول ماه محرم از ساعت 11 صبح همراه با پخش کلیپ، نماهنگ و سرودهای دفاع مقدس با سخنرانی و ... ادامه »
25
چکیده: به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»،فرح حبیب در رابطه با وضعیت معماری کشور عنوان کرد: معماری شهری مسئله بسیار پیچیده ای است و ابعاد بسیاری دارد که جریان ها و گروه ها و نهادهای بسیاری در آن نقش دارند.بخشی از این جریان مهندسین معماری هستند که از دانشکده ها فارغ التحصیل می شوند و در واقع تابع نظام آموزش معماری کشور هستند؛ آنچه را می آموزند در با... ادامه »
24
چکیده: سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با اعلام آخرین آمار تولیدات علمی ایران، از تازه‌ترین رتبه دانشگاه‌های کشور در تولید علم خبر داد. به گزارش مرکز حوزه رياست و روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي و به نقل از روابط عمومی وزارت علوم سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام رتبه دانشگاه های کشور در تولید علم خبر داد. دکترمهراد بیان کرد: ر... ادامه »
18
گزارش دکتر حبیب از جلسه شورای راهبردی زنان فرهیخته
چکیده:  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در جلسه شورای راهبردی زنان فرهیخته ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مدیریت یک ساله خود، گفت: در نظر داریم این واحد را به یک واحد سبز تبدیل کنیم.  به گزارش مرکز حوزه ریاست و روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرح حبیب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس عصر امروز در جلسه شورای راهبردی زنان فرهیخته به... ادامه »
14
رویکرد تخصص‌محور مدیریت دانشگاه آزاد تحولی مثبت ایجاد کرده است تجمیع واحد‌ها موجب هم‌افزایی شد
چکیده: سرپرست واحد پردیس در گفتگو با آنا: رویکرد تخصص‌محور مدیریت دانشگاه آزاد تحولی مثبت ایجاد کرده است/ تجمیع واحد‌ها موجب هم‌افزایی شد خبرگزاری آنا: سرپرست واحد پردیس دانشگاه آزاد اسلامی، عملکرد مدیریت جدید این دانشگاه را در یک سال اخیر ، در تمامی حوزه‌ها تاثیرگذار دانست. دکتر فرح حبیب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا با ... ادامه »
13
چکیده: سیزده آبان بر اهالی دیار آزادی و آزادگی روزی آشناست، سال هاست که مناسبت ها و سال روزها می آیند و در صفحه ذهن مرور می شوند. اندیشه ها و اذهانی برای بالندگی دانشجویان و دانش آموزانی که خود وامدار اندیشه های رشادت و شهادت کسانی هستند که میراث دار الفبای نخستین از خودگذشتگی و غیرت این مرز و بوم هستند. ازاد مردانی که رنگ خونشان مرکب و جوهر اسوه و استوار... ادامه »
06
چکیده: این جلسه با حضور مهندس ابریشمی نیا معاون محترم اداری مالی دانشگاه، دکتر احسانی(معاون اجرایی)، نصیری(مدیرکل امور منابع انسانی و سیاست های رفاهی دانشگاه، دکتر امیری(سرپرست خزانه­داری)، دکتر نوابخش(مشاور ریاست و معاون هماهنگی استان تهران) و روسای واحدها و مراکز استان تهران برگزار گردید. ابتدا معاونت محترم گزارشی از عملکرد حوزه ذیربط مبنی بر افزایش حقو... ادامه »