(آرشیو ماه مهر 1394)

30
گزارش تصویری روز هفتم محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: هر ساله مقارن با هفتم محرم، کاروان و هیئت عزاداری واحد پردیس در مسجد الغدیر واقع در فاز 4 مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان را برگزار می نماید. این مراسم پر شور با حضور هیئت رئیسه واحد، اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار شد و هیئت عزاداری از مجتمع دانشگاهی فاز4 به سمت مسجد  الغدیر پردیس رهسپار شدند و بعد از اتمام عزاداری این مراسم با سخنرانی ح... ادامه »
28
برپایی مراسم عزاداری دهه اول محرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: مراسم عزاداری سرور سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) به همت دفتر فرهنگ اسلامی از چهار شنبه ۲۲مهرماه در نمازخانه فاز 6 واحد پردیس برگزار میگردد. این مراسم پس از برپایی نماز جماعت ظهر و عصر با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا صالحی در مورد امر به معروف و نهی از منکر آغاز و در ادامه پس از قرائت زیارت عاشورا، با مداحی ذاکرین اهل بیت و انجام مراسم س... ادامه »
23
برگزاری جشنواره غذا و شیرینی های محلی در واحد پردیس
چکیده: همزمان با گرامیداشت روز جهانی غذا با همکاری و اسپانسری فدراسیون ورزش های بومی محلی، اداره ورزشی جوانان و شهرداری پردیس باشگاه ورزشی پرشیا و همکاری انجمن اسلامی پردیس و کلیه پرسنل دانشگاه جشنواره غذا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار شد. دانشگاه 14 شرکت کننده بیش از 30 نوع غذا و شیرینی و نوشیدنی سنتی و محلی از شهرهای مختلف ایران را در این جش... ادامه »
19
همزمان با ایام بزرگداشت شاعران بزرگ ایران‌زمین حافظ و مولوی مراسم تجلیل از بزرگان فرهنگ و ادب فارسی در واحد پردیس برگزار شد.
چکیده: این برنامه با همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد پردیس و دفتر تشکل دانشجویی به سرپرستی دانشجوی رشته حقوق وحید استدی  در سالن اجتماعات و با دعوت از اساتید برجسته، شاعران و دانشجویان علاقه مند به شعر و ادب  برگزار شد. هدف از برگزاری این برنامه معرفی بزرگان فرهنگ و ادب ایران‌زمین و تقویت ارتباطات فرهیختگان ایرانی در ایران عنوان شده بود. در این ... ادامه »
18
عملکرد موفقیت آمیز دانشجوی دانشگاه آزاد واحد پردیس در مسابقات کشوری 2015 کیوکوشین کان کاراته
چکیده: علی هاشم زاده دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر واحد پردیس با تلاش و پشتکار فراوان توانست در سنین جوانی عضو تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی گردد و جواز حضور در مسابقات کشوری را بدست آورد و در این مسابقات با تجربه کم؛ توانست مقام دوم در رشته کیوکئشین کان کاراته را کسب نماید. دکتر فرح حبیب سرپرست واحد پردیس این افتخار را به دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشگا... ادامه »
13
چکیده: (به مناسبت روز جهانی غذا) زمان: 94/7/21  - ساعت 10 الی 17 مکان: ورودی اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس فاز 6  متقاضیان شرکت در جشنواره می توانند حداکثر تا تاریخ 94/7/18 با مراجعه به دفتر مشاوره دانشگاه واقع در طبقه سوم ساختمان فاز 6 ( سرکار خانم محمدزاده) نسبت به ثیت نام به صورت انفرادی یا گروهی اقدام نمایند. شرایط شرکت در جشنواره:... ادامه »
09
رقابت در مسابقه کتاب خوانی جریان غدیر خم
چکیده: دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به مناسبت عید غدیر خم مسابقه کتاب خوانی "جریان غدیر خم " را برگزار کرد. به گزارش آقای مجتبی همت نجفی مسئول دفتر فرهنگ واحد پردیس، مسابقه کتاب خوانی «غدیر خم» (جانشین پیامبر(ص) – جریان غدیر خم)، با هدف ترویج احادیث پیامبر(ص) ویژه عید غدیر خم رأس ساعت 12 در سالن اجتماعات واحد پردیس ب... ادامه »
08
رتبه نخست حوزه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در جشنواره مالک اشتر
چکیده: دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در حوزه بسیج اساتید در جشنواره مالک اشتر رتبه برتر را کسب کرده است. بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در سال 1393 تاسیس گردیده است.
05
مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: مقارن با هفته گرامیداشت دفاع مقدس بسیج کارکنان واحد پردیس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در مراسم رژه نیروهای مسلح سواره نظام و پیاده نظام در موقعیت بلوار بصیرت فاز 4 شهرستان پردیس حضور بهم رساندند. در این مراسم مقامات شهرستان نیز حضور داشتند. بسیج کارکنان واحد پردیس با حضور خود در این مراسم یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.
05
گردهمایی اساتید رشته حقوق در دانشگاه آزاد واحد پردیس
چکیده: گروه حقوق واحد پردیس جلسه توجیهی کلیه اساتید گروه 94/6/31  را در سالن اجتماعات این دانشگاه برگزار نمود. در ابتدای مراسم سیاست های دانشگاه در رابطه با اداره کلاس و نحوه تدریس، امتحانات با هدف افزایش کارایی، ارتقای کیفیت و ایجاد وحدت رویه بیان گردید. مدیران گروه تخصصی جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق عمومی و بین الملل پیشنهادات و برنامه نهایی خ... ادامه »
05
چکیده: دکتر فرح حبیب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با صدور پیامی، فاجعه تلخ منا را به بازماندگان حاجیان جان‌باخته، تسلیت گفت و ابراز امیدواری کرد با بازنگری اصولی در مدیریت حج و مناسک آن توسط روسای کشورهای اسلامی و علمای جهان اسلام، زمینه تکرار چنین حوادثی که باعث ضربه به کیان اسلام در منظر جهانیان می‌شود، از بین برود. بر اساس این پیام،... ادامه »
05
برگزاری جلسات توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد؛ با توجه به آغاز نیمسال تحصیلی جدید و به منظور آشنایی بیشتر دانشجویان جدیدالورود با محیط دانشگاهی، معاونان، کادر آموزشی، مدیران گروه به تفکیک هر رشته و مقررات آموزشی،موضوعات فرهنگی و همچنین آشنایی با دفتر مشاوره، تشکل های دانشجویی وکانون دانشجویی هلال احمر اقدام به برگزاری جلسه توجیهی ومع... ادامه »