(آرشیو ماه شهریور 1394)

15
عملکرد موفقیت آمیز دانشجوی دانشگاه پردیس در مسابقات کشوری 2015 کیوکوشین کاراته تزوکا
چکیده: فاطمه صادقی نائینی دانشجوی رشته مهندسی تکنولوژی معماری دانشگاه آزاد پردیس با تلاش و پشتکار فراوان توانست در سنین جوانی عضو تیم ملی کاراته جمهوری اسلامی گردد و جواز حضور در مسابقات کشوری را بدست آورد و در این مسابقات با تجربه کمی که داشت عملکرد زیبا و درخشانی را به اجرا در آورد. این افتخار را به دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشگاه تبریک و برای دانشج... ادامه »
10
چکیده: مراسم گرامیداشت هفته دولت به دعوت فرماندار محترم شهرستان پردیس جناب آقای حیدری و به میزبانی آموزش و پروش منطقه در سالن اجتماعات الغدیر روز یکشنبه 94/6/8 با حضور فرماندار، دکتر شیرکوند معاونت سازمان میراث فرهنگی، امام جمعه شهرستان، روسای ادارات و مسئولین منطقه و ریاست واحد پردیس همراه جمعی از مدیران و مسئولین واحد برگزار گردید. در افتتاحیه مراسم جنا... ادامه »
03
بازدید ریاست و معاونین دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از بیمارستان شفا واقع در شهر جدید پردیس به مناسبت روز پزشک
چکیده: طی بازدیدی از بیمارستان شفا؛ دکتر حبیب فرا رسیدن روز پزشک را به همه پزشکان و کادر درمانی این مجموعه تبریک گفت. دکتر حبیب پیام خود را به مناسبت روز پزشک به شرح زیر بیان داشت: هوالشافی در فرهنگ ایرانی - اسلامی، ارزش پزشکی و فعالیت حرفه ای اطباء به  اندازه ای والا و عظیم است که هیچ گاه و هیچ جا همسنگ و هم ترازی برای آن نمی توان یافت. و از یاد ... ادامه »
03
کوهنوردی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از توچال تا چالوس مرداد 94
چکیده: به گزارش خانم نظری دبیر کانون دانشجویی هلال احمر با یاری و مساعدت معاونت آموزشی و دانشجویی واحد پردیس و جناب آقای فراهانی رئیس محترم شعبه شمیرانات توانست دومین پیمایش کوهنوردی را با موفقیت به انجام رساند. این پیمایش با12 نفر ازدانشجویان و اساتید به همراه معاونت آموزشی و دانشجویی و با حضور سرپرست تیم کوهنوردی جناب آقای امین گرجی و نجاتگر آقای سعید ... ادامه »