(آرشیو ماه خرداد 1397)

21
چکیده: 📢به اطلاع دانشجویان محترم می رساند: کارت امتحان نیمسال دوم 97-96 در سامانه آموزش قرار گرفت.  به همراه داشتن پرینت کارت امتحان در سر جلسه آزمون الزامی می باشد و از ورود دانشجویان فاقد کارت امتحان جلوگیری به عمل خواهد آمد. دانشجویان به منظور اخذ کارت امتحان می بایست نسبت به تسویه بدهی خود اقدام نمایند.
19
چاپ کتاب توسط آقای دکتر سید امیر حسین گرکانی عضو هیات علمی گروه  معماری
چکیده: کتاب ملاحظاتی بر جابه­جایی سکونتگاه­های روستایی حاصل طرح پژوهشی با عنوان "تدوین ملاحظاتی بر جابه ­جایی سکونتگاه­های روستایی و ارائه دستور العمل اجرایی" است در این کتاب ضمن تعریف مفاهیم تخصصی این حوزه، مهمترین علل جابه­جایی روستاها و پیامدهای ناشی از آن ارایه گردیده است. این کتاب با بررسی تجارب داخلی و خارجی و اسناد موجود در زمینه اسکان مجدد به ارای... ادامه »
03
برگزاری همایش تخصصی توسط انجمن علمی گروه حقوق واحد پردیس
چکیده: جلسه سخنرانی با عنوان "حق دفاع متهم در دادرسی کیفری ایران با تاکید بر نقش وکیل ، چالش ها و راه کارها " توسط انجمن علمی گروه حقوق واحد پردیس در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد واحد پردیس برگزار گردید.در این نشست دکتر محمد حسین عباسی قاضی دادگستری و نیز دکتر وحید نیکخواه وکیل پایه یک دادگستری از اساتید معتبر دانشگاهی، به ایراد سخنرانی در خصوص حق دفاع مت... ادامه »