(آرشیو ماه خرداد 1394)

10
آرمان‌خواهی نقطه قوت جوانان است
چکیده: سازمان جوانان هلال‌احمر ایران به مناسبت روز جوان و تولد حضرت علی‌اکبر(ع)، به‌منظور تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل به دیدار سیدحسن خمینی رفتند. به گزارش جماران، نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی در این دیدار ضمن برشمردن خصائل نکوی جوانان گفت: «می‌شنویم بعضی‌ها می‌گویند ضعف جوانان آرمان‌خواهی آنهاست، در حال... ادامه »
05
به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر کوهنوردی کوهستان کلکچال(جمشیدیه) به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: به گزارش دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس سرکار خانم نظری در اردیبهشت 94 به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ  و هلال احمر و با یاری و مساعدت معاونت آموزشی و دانشجویی واحد و آقای فراهانی رئیس شعبه هلال احمر شمیرانات اولین پیمایش کوهنوردی دنشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با موفقیت به انجام رسید. این پیمایش با 35 نفر از دانشجوی... ادامه »
05
تریبون آزاد تشکل های دانشجویی در واحد پردیس
چکیده: هفته دوم اردیبهشت 94 نشستی با عنوان تریبون آزاد توسط تشکل های دانشجویی فعال واحد برگزار شد. در این جلسه که با استقبال بسیار و حضور گرم دانشجویان همراه بود جمعی از مسئولین واحد منجمله معاونت محترم آموزشی و دانشجویی واحد نیز حضور داشتند و در فضایی دوستانه و صمیمی موضوعات و مسائل بسیاری طرح گردید و خواسته ها و کاستی های عنوان شده از جانب دانشجویان به ... ادامه »
05
۴۰ واحد دانشگاه آزاد اسلامی با زیرمجموعه آسایهل مرتبط می‌شوند
چکیده: به گزارش مرکز حوزه ریاست؛ دکتر حمید میرزاده در پایان سفر به اصفهان در واحد نجف‌آباد در گفت وگو با خبرنگاران در تشریح سفر سه روزه خود اظهار کرد: از روز جمعه برای شرکت در کنفرانس انجمن دانشگاه های جنوب شرق آسیا (آسایهل) در اصفهان بودیم. این انجمن که حدود ۲۰۰ دانشگاه از سراسر جهان از جمله دانشگاه آزاد اسلامی در آن عضو هستند، امسال در اصفهان برگزا... ادامه »