(آرشیو ماه اردیبهشت 1397)

25
همایش پیاده روی کارکنان واحد پردیس
چکیده: همایش پیاده روی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به مناسبت سالگرد دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه پیاده روی در واحد پردیس برگزار شد. در این برنامه جذاب و شاداب که به همت اداره تربیت بدنی این واحد برگزار گردید کارکنان مسافت چند کیلومتری این واحد تا پارک شفا را  به صورت پیاده پیمودند. در حاشیه این مراسم دکتر عباسپور که خود نیز در این مراسم حضور یا... ادامه »
23
همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و پارک علم و فناوری پردیس با موضوع توسعه دانشگاه
چکیده: دکتر عباسپور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس از اجرایی شدن همکاری میان دانشگاه و پارک فناوری پردیس خبر داد. ایشان گفت: پیرو دستور ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکتر رهبر و جناب آقای دکتر طهرانچی عضو محترم هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست محترم واحدهای استان تهران، جلسه ای با موضوع توسعه دانشگاه نوآور و فناور با همکاری واحد ... ادامه »
23
مراسم گرامیداشت روز معلم و بزرگداشت مقام شهید مرتضی مطهری با حضور آقای دکتر شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در واحد پردیس
چکیده:  مراسم گرامیداشت روز معلم و بزرگداشت مقام استاد شهید مرتضی مطهری با حضور دکتر شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در واحد پردیس برگزار شد. در ابتدای این مراسم دکتر روزبه زمانیان معاون آموزشی واحد پردیس با خیرمقدم به تمامی مهمانان و اساتید از همکاری ایشان با دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر و تشکر کرد. در ادامه دکتر حسین عباسپور سرپرست و... ادامه »
18
برگزاری جشنواره غذای محلی درواحد پردیس
چکیده: جشنواره غذاهایی محلی در واحد پردیس برگزار شد.در این جشنواره که با حضور و مشارکت پرشور  دانشجویان ، کارکنان و اعضای هیات علمی واحد برگزار شد بیش از ده نوع غذای محلی از سراسر کشور معرفی و مورد داوری و قضاوت حاضران و داوران قرار گرفت. معرفی نوعی غذای خاص و وفوق العاده مقوی با نام رِک از جمله نکات جالب این جشنواره بود که با توجه به ناشناخته بودن آ... ادامه »
18
چکیده: با همکاری شبکه بهداشت شهرستان پردیس کارگاه اندازه گیری قد و وزن و نیز تست قند و فشار خون ومشاوره پزشکی رایگان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار شد. این کارگاه که صبح روز شنبه در طبقه همکف ساختمان خوارزمی برگزار گردید با استقبال خوب کارکنان، اعضای هیات علمی و دانشجویان مواجه شد. گفتنی است هرساله چندین مرتبه با هماهنگی ریاست واحد و تلاش دفتر ه... ادامه »
18
مراسم گرامي داشت ميلاد حضرت  امام مهدي (عج) با عنوان سه شنبه مهدوي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد پرديس برگزار شد.
چکیده: مراسم ميلاد آخرين منجي بشريت از سوي بسيج دانشجويي و دفتر فرهنگ اسلامي دانشگاه آزاد اسلامي واحد پرديس برگزار شد در اين مراسم كه با حضور پر شور دانشجويان و كاركنان بعد از اقامه  نمازظهر و عصر برگزار گرديد حجت الاسلام وفادار امام جماعت دانشگاه طي  سخناني از  عظمت حضرت صاحب عصر(عج) ياد كرد و مفهوم واقعي انتظار در فرهنگ اسلام را براي حاضر... ادامه »
12
راه اندازی  مدارس سما در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس موفق به اخذ مجوز تاسیس و راه اندازی مدارس سما شد.دکتر عباسپور رئیس واحد پردیس ضمن بیان خبر فوق افزود: با توجه به پتانسیل موجود در این دانشگاه و انتقال ساختمان فاز 4 واحد به فاز 6 ،فضای مناسبی برای تاسیس مدارس سما در فاز 4 ایجاد شده بود که  با اخذ مجوزهای مربوطه از ادارات مختلف و سازمان مدارس سما دانشگاه آزاد اسلا... ادامه »
06
کسب چهار مدال رنگارنگ توسط دانشجویان واحد پردیس در مسابقات کشتی آزاد  استان تهران
چکیده: باسمه تعالی کسب چهار مدال رنگارنگ توسط دانشجویان واحد پردیس در مسابقات کشتی آزاد  استان تهران تیم کشتی آزاد دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس موفق به کسب دو مدال طلا و دو برنز از مسابقات کشتی دانشجویی استان تهران شد.در این دوره از مسابقات که در واحد شهر قدس برگزار شد امیر حسین موسوی و جلیل پیرمردی از واحد پردیس به ترتیب در اوزان 74 کیل... ادامه »
06
چکیده: هیات نظارت و ارزیابی وزارت علوم از فعالیتهای آموزشی و پژوهشی واحد بازدید کردند.به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در این بازدید یک روزه هیات اعزامی از فعالیتهای واحد در بخش های مختلف آموزشی و پژوهشی و نیز ساختمانها و امکانات موجود بازدید به عمل آوردند.دکتر عباسپور رئیس واحد پردیس ضمن اعلام خبر فوق تصریح کرد: طبق گفته هیات مذکور، ای... ادامه »
05
چکیده: ارتقاء نرم افزارصندوق رفاه واحد پردیس به سیدا4  نرم افزارمالی صندوق رفاه دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به سیدا 4 ارتقا یافت. دکتر عباسپور رئیس واحد پردیس ضمن اعلام خبر فوق افزود این واحد جزء  اولین واحدهایی دانشگاه آزاد اسلامی است که به سیستم فوق ارتقا می بابد.واریزسریع اقساط اینترنتی، قابلیت ثبت و ارسال اسناد، حل مشکلات نرم افزاری سیس... ادامه »