(آرشیو ماه اردیبهشت 1394)

28
چکیده: این تفاهم نامه که به امضای سرکار خانم دکتر حبیب ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس و دکتر غفاری نماینده انجمن مهندسان مکانیک ایران رسید، طرفین را متعهد می سازد که در زمینه های فنی، علمی، پزوهشی، آموزشی و فرهنگی همکاری داشته باشند. براساس این تفاهم نامه و با توجه به نیاز دانشگاه و دانشجویان با ایجاد بسترهای مناسب جهت پیشبرد اهداف دانشگاه و انجمن ... ادامه »
28
همایش بزرگ حجاب و ازدواج در واحد پردیس
چکیده: به گزارش آقای علویان مسئول بسیج دانشجویی واحد پردیس؛ همایش حجاب و ازدواج به مدت یک هفته به همت بسیج دانشجویی و اداره پژوهش واحد برگزار گردید. وی در ادامه گزارش به مراسم اختتامیه همایش در روز پنجشنبه مصادف با شهادت امام موسی کاظم(ع) خبر داد. وی گفت: این مراسم با تلاوتی از آیات قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز گردید. سپس بعد از پخش کلیپ های... ادامه »
27
چکیده: سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس اولویت‌های این واحد دانشگاهی در سال ۹۴ را تشریح کرد و از برنامه ریزی صحیح برای فعال سازی پارک علم و فناوری خبر داد. دکتر فرح حبیب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، خاطرنشان کرد: گسترش تحصیلات تکمیلی، جذب هیئت علمی، توجه ویژه به ارتقاء سطح کیفی آموزشی و توانمندسازی دانشجویان برای حضور فعال در اقتصاد... ادامه »
27
چکیده: گزارش تجهیز کارگاه ها و آزمایشگاه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در سال 1393
26
چکیده: سرپرست مرکز گسترش علم و علم سنجی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: یکی از کارهای خوبی که در یک و نیم سال گذشته توسط معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی انجام شد، پیگیری دسترسی به پایگاه معتبر علمی برای محققین، اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاداسلامی بود. سرپرست مرکز گسترش علم و علم سنجی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: با ناشران بسیاریمکاتبه کردیم و خوشبختان... ادامه »
16
تجلیل از دکتر فرح حبیب سرپرست واحد پردیس در مراسم گرامیداشت مقام استاد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با حضور دکتر میرزاده ریاست دانشگاه و جمعی از معاونان و مسئولین دانشگاه
چکیده: در مراسم آغازین دکتر شمس ریاست واحد تهران جنوب به شرح اقدامات واحد به ویژه طرح تجمیع دانشکده های پراکنده آن و اهداف پیش روی واحد پرداخت. در ادامه مراسم دکتر میرزاده ایام پر برکت ماه رجب و میلاد حضرت علی(ع) را تبریک گفته و از همکاران واحد تهران جنوب که بانی این جلسه بودند تشکر کردند. ایشان با بیان اینکه قطعاً لذت معنوی یک معلم که جان ها را روشنی بخش... ادامه »
15
چکیده: به گزارش مسئول کانون هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس اهم فعالیت های صورت گرفته طی 6 ماه گذشته از بدو تشکیل کانون هلال احمر در واحد پردیس به شرح زیر اعلام گردیده است: 1-   برگزاری تست سلامت (فشارخون ،قند خون ، BMI،بینایی سنجی )  در سه مرحله  در دانشگاه فاز  ۴و فاز۶ با استقبال بی نظیر اساتید ،دانشجویان وکارکنان د... ادامه »
15
مراسم تجلیل از مقام شامخ استاد در واحد پردیس
چکیده: جشن میلاد با سعادت مولای عاشقان امیر مومنان، علی(ع) و روز گرامیداشت معلم و روز کارگر در  دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با حضور  ریاست واحد سرکار خانم دکتر حبیب، امام جمعه شهرستان پردیس حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا توسلی ، ریاست آموزش و پرورش شهرستان پردیس آقای سلیمانی فر،  معاونین، کارکنان، اساتید، اعضای هیئت علمی و دانشجویان واحد ... ادامه »
14
تیم فوتسال خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس مقام چهارم را در بین تیم های دانشگاه های استان تهران در اردیبهشت 94کسب کرد.
چکیده: کسب مقام چهارم مسابقات فوتسال خواهران در بین دانشگاه های استان تهران توسط دانشجویان واحد پردیس را، خدمت این عزیزان و اساتید محترم تبریک عرض می نماییم. 
05
مراسم بزرگداشت روز معمار در جهاد دانشگاهی خوزستان با حضور دکتر فرح حبیب سرپرست واحد پردیس
چکیده: در این مراسم دکتر قدرت الله شاکری نژاد رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان با اشاره به اینکه معماری تلفیقی از هنر و علم است؛ بیاناتی در رابطه با نقش معماران در ارتقاء محیط عنوان نموده و از تأسیس و تصویب دانشکده معماری در جهاد دانشگاهی خوزستان خبر داد سپس مهندس کاوری زاده مدیر گروه معماری در گرامیداشت جایگاه معمار و فعالیت های دانشجویان جهاد دانشگاهی ... ادامه »
01
تیم فوتسال برادران دانشگاه پردیس موفق به کسب مقام چهارم در بین دانشگاه های استان تهران در اردیبهشت 94 گردید.
چکیده: تیم فوتسال دانشگاه پردیس در بین 16 تیم دانشگاه های استان تهران به مقام چهارمی دست یافت. کسب این مقام را به همه دانشجویان و کارمندان محترم به ویژه گروه تربیت بدنی این دانشگاه تبریک  می گوییم.