(آرشیو ماه اسفند 1395)

26
چکیده: مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با حضور حجت الاسلام والمسلمین عسگری معاون پارلمانی دانشگاه آزاد ، دکتر مرتضی محمودی رئیس دبیرخانه هیات امنای استان تهران برگزار شد . در ابتدای مراسم دکتر حبیب به معرفی اجمالی معاونان و مدیران واحد و کارهای صورت گرفته از نظر زیرساختی ، ارتقای واحد به درجه متوسط و مباحث آموزشی پرداختند . در اد... ادامه »
16
برگزاری دومین جشنواره یادمان سبز شهدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: دومین جشنواره یادمان سبز شهدا به مناسبت روز درختکاری و توسعه فضای سبز با هدف ایجاد فضای سالم و هوای پاک همراه با مراسم متنوع در فاز 6 این واحد دانشگاهی برگزار شد.   دکتر فرح حبیب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی پردیس با گرامیداشت ۱۵ اسفند؛ گفت:« در پیشینه مذهبی و ملی ما ایرانیان همواره گیاه و نقش گیاهان از پرطرفدارترین نقوش بوده است، روح و ... ادامه »
14
برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه (س) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: مراسم عزاداری و سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، به همت دفتر فرهنگ اسلامی واحد پردیس، چهاشنبه یازدهم اسفند برگزار شد. در این مراسم که با حضور عاشقان و ارادتمندان آن حضرت؛ در نمازخانه واحد پردیس در فاز6 برگزار شد، بعد از مراسم پرفیض نماز ظهر و عصر و قرائت زیارت عاشورا ، توسط مداحان و ذاکرین اهل بیت به روضه خوانی و مدیحه سرایی در وصف حضرت فاطمه(س... ادامه »