(آرشیو ماه اسفند 1394)

17
برگزاری جشنواره یادمان نهال سبز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس اسفند 1394
چکیده: جشنواره یادمان نهال سبز به مناسبت روز درختکاری با هدف ایجاد فضای سالم و هوای پاک همراه با مراسم متنوع در فاز 6 این واحد دانشگاهی برگزار شد.  دکتر فرح حبیب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی پردیس با گرامیداشت ۱۵ اسفند که به روز درخت‌کاری نامگذاری شده است گفت: درخت نماد آبادانی، شاخص سبزی و خرمی، مظهر زندگی و سنت تاریخی است و باعث تلطیف هوا و همچ... ادامه »
15
قهرمانی تیم والیبال دانشجویان دانشگاه پردیس در بین دانشگاههای استان تهران
چکیده: چند سال است که تیم والیبال دانشجویان دانشگاه پردیس در بین دانشگاههای استان تهران نایب قهرمان می شود. در طی این چند سال قهرمانی با تیم دانشگاه اسلامشهر بوده است. امروز دانشجویان دانشگاه پردیس با شکست تیم اسلامشهر در خانه حریف در دیدار نیمه نهایی و شکست تیم دانشگاه شهرری (یادگار امام رحمت الله علیه) در دیدار فینال موفق به کسب قهرمانی در استان تهرا... ادامه »
10
جشن دانش آموختگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس اسفند 1394
چکیده: با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی دکتر طه هاشمی اولین جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار گردید. در این مراسم دانش آموختگان این واحد همراه با خانواده هایشان شرکت داشتند. جشن دانش آموختگی با مجری گری محمود شهریاری مجری معروف صدا و سیما و مسئولان واحد پردیس برگزار گردید. در ابتدای مراسم دکتر حبیب ر... ادامه »