(آرشیو ماه اسفند 1393)

23
برگزاری سومين دوره مسابقات نجات تخم مرغ
چکیده: سومين دوره مسابقات نجات تخم ­مرغ درتاریخ 21 اسفندماه 1393 با همت گروه مهندسی مکانیک، انجمن علمی مهندسی مکانیک و شاخه دانشجویی انجمن مهندسان مکانیک ایران در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار گردید. این مسابقه یک طراحی مهندسی است و هدف کاملا مشخص و گویاست؛  می­بايد سازه های خاصی ساخته شود و تخم مرغ به گونه ای در آن جاسازی شود که با سقوط ... ادامه »
22
تشکیل شورای اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد پردیس
چکیده:     با توجه به روند رو به رشد واحد پردیس و آغاز بهره برداری از سایت جدید 25 هکتاری این واحد واقع در فاز6 شهر جدید پردیس و با توجه به افزایش تعداد دانشجویان واحد پردیس به منظور حل برخی مشکلات واحد، شورای اداری مالی دانشگاه در روز یکشنبه مورخ 93/12/17 با حضور جناب آقای ابریشمی نیا معاون محترم اداری و مالی دانشگاه، دکتر امیری سرپرست محترم خز... ادامه »
19
تیم والیبال دانشگاه ازاد اسلامی واحد پردیس نایب قهرمان مسابقات دانشگاه‌های تهران در فروردین 94 شد
چکیده: تیم والیبال دانشگاه ازاد اسلامی واحد پردیس نایب قهرمان مسابقات  والیبال دانشگاه‌های تهران شد. کسب این افتخار را به همه دانشجویان و همکاران محترم به ویژه گروه تربیت بدنی این دانشگاه تبریک عرض میکنیم.
17
رتبه دوم  رباتیک مین یاب دانشگاه آزاد واحد پردیس در مسابقات بین المللی رباتیک پیام نور در اسفند 93
چکیده: ربات مین یاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به همت دانشجویان این واحد به سرپرستی دکتر حمید شکرزاده در مسابقات بین المللی رباتیک پیام نور در اسفند ماه سال جاری موفق به کسب رتبه دوم در این رقابت ها گردید. این مقام، دومین مقام بین المللی است که در این لیگ توسط دانشگاه آزاد واحد پردیس در سال جاری کسب گردیده است. پیش از این، در فروردین ماه سال جاری این ... ادامه »
12
برگزاری گردهمایی و جشن تربیت بدنی واحد پردیس
چکیده: ازآنجایی که یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی در کنار فعالیتهای علمی و آموزشی ترویج ورزش جهت سلامت روحی و روانی دانشجویان و اساتید و کارمندان می¬باشد. دانشگاه آزاد پردیس جهت ارتقاء سطح سلامت روحی و روانی دانشجویان اقدام به برگزاری و شرکت در مسابقات متعدد درون دانشگاهی و برون دانشگاهی در سطح منطقه 8 و کشوری نموده است. لذا در جهت تشویق و قدردانی ا... ادامه »
10
برگزاري مانور و نمايشگاه آشنايي دانشجويان و اساتيد با دستاوردهاي هلال احمر در دانشگاه آزاد اسلامي واحد پرديس
چکیده: کانون دانشجويي هلال احمر از کانون‌هاي فعال و پوياي سازمان هلال احمر جوانان مي‌‌باشد. در راستاي آموزش و اهداف اين کانون در جهت نهادينه سازي و ترويج آموزه‌هاي خدمات داوطلبانه و نوع دوستانه و صلح و دوستي و مهرورزي در جامعه و فعاليت‌هاي بشر دوستانه و امداد و کمک‌هاي اوليه و امداد رساني سرکار خانم دکتر فائزه هاشمي معاونت آم... ادامه »
05
چکیده: جهت دریافت وام بلند مدت وزارت علوم با بازپرداخت بعد از فارغ التحصیلی به مسئول صندوق رفاه دانشجویی آقای قلی پور واقع در ساختمان فاز 6 حداکثر تا تاریخ 93/12/13 مراجعه فرمایید.
05
چکیده: روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و روز مهندس بر تمامی مهندسین مبارک باد.به امید پیشرفت روز افزون کشور عزیزمان ایران.
03
دیوار جیغ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: به منظور تبادل افکار و افزایش تعاملات و بیان نظرات و احساسات دانشجویان و طرح نمودن خواسته های دانشجویان با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس دل نوشته های دانشجویان بر دیوار جیغ این بار با موضوع نتیجه مذاکرات هسته ای در واحد برگزار گردید. تاکنون موضوعات مطرح شده در دیوار جیغ؛ ازدواج و مشکلات دانشجویی و نتیجه مذاکرات هسته ای بوده ا... ادامه »
03
تست سلامت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به مناسبت دهه فجر
چکیده: همزمان با فرارسیدن 22 بهمن ماه سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با همکاری معاونت دانشجویی-پژوهشی و فرهنگی با ایجاد پایگاه هلال احمر در این واحد اقدام به انجام تست سلامت شامل اندازه گیری فشارخون و قند خون پرداخت که با استقبال قابل توجه دانشجویان،اساتید و کارکنان واحد روبرو گردید.
03
چکیده: دومین روز از اجلاس شورای مرکزی با سخنرانی آیت الله سید حسن خمینی پایان یافتٰ در این همایش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مورد وظایف واحدهای دانشگاه و همچنین اهمیت پیشرفت توامان در سه حوزه فرهنگٰ اقتصاد و دانش صحبت کرد. دکتر حمید میرزاده در این مراسم به لزوم استخدام هیات علمی تمام وقت و حفظ نشاط علمی و فرهنگی دانشگاه تاکید کرد و دانشگاهیان را از حاشیه ... ادامه »