(آرشیو ماه دی 1395)

26
 حضور هیئت رئیسه،کارکنان،اعضای هیات علمی و دانشجویان واحد پردیس در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد پیامبر اعظم واحد علوم و تحقيقات
چکیده: به گزارش روابط عمومی واحد پردیس؛ بر اساس دعوت ریاست محترم و هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت رحلت جانسوز فقیه دانشمند، مجاهد نستوه، یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری و بنیانگذار شجره طیبه دانشگاه آزاد اسلامی، حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ( قدس الله نفسه الزکیه) مجلس بزرگداشتی در مسجد پیامبر اعظم واحد علوم و تحقیقات برگزار شد. در این مر... ادامه »
20
پیام تسلیت فرح حبيب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرديس در پی درگذشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون درگذشت نابهنگام وجانسوزحضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی ، بزرگ مرد انقلاب و بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی را به خانواده  دانشگاه آزاد اسلامی و مردم شریف ایران ،همسر گرامي وخانواده معزز ايشان تسلیت می گویم.  درایت، شجاعت، هوشمندی و صبر بی مثال ایشان در هر برهه از انقلاب اسلامی ایران و تاسیس و... ادامه »
20
چکیده: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون با نهایت تأسف و تأثر خبر ارتحال یار دیرین امام و رهبری، جامعه بزرگ ایران اسلامی را متألم و اندوهگین کرد. این ضایعه را به محضر مقام معظم رهبری و مردم مسلمان و شهید پرور و انقلابی ایران اسلامی و خانواده این مرحوم تسلیت عرض می کنیم. همچنین از درگاه باری تعالی برای این یار دیرین امام و رهبری... ادامه »
15
چاپ کتاب تخصصی معماری توسط دکتر حدیثه کامران کسمایی  هیات علمی گروه معماری
چکیده: فعالیت های پژوهشی دیگر واحد پردیس چاپ دو کتاب با عناوین "فرایند پژوهش در معماری" و "مسکن اجتماعی  «تبلور هویت+ فرهنگ + پایداری»" توسط دکتر حدیثه کامران کسمایی هیات علمی گروه آموزشی معماری واحد پردیس که با مقدمه ای از دکتر فرح حبیب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به چاپ رسیده است. این  کتاب با موضوع مسکن و شمارگان 1500... ادامه »
07
چکیده:
05
تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در مسابقات بتن آمریکا ACI که در مورخ ۵ و ۶ دی ماه ۱۳۹۵ برگزار گردید در شاخه بتن متخلخل موفق به کسب مقام دوم گردید.
چکیده: با افتخار فراوان به اطلاع می رساند تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات بتن آمریکا ACI که در مورخ ۵ و ۶ دی ماه ۱۳۹۵ برگزار گردید در شاخه بتن متخلخل موفق به کسب مقام دوم گردید. بتن متخلخل نوعی بتن با نفوذ پذیری بالا می باشد که توانایی عبور مایعات با حداکثر دبی را دارا می باشد و در محلهایی که جذب آب سطحی اهمیت دارد کاربرد دارد. این تیم زیر نظر دکتر... ادامه »
01
برگزاری مراسم شب چله در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس
چکیده: سه شنبه سی ام آذر ماه 1395،به همت دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس مراسمی به مناسبت شب چله برگزار شد. در این مراسم دکتر فرح حبیب سرپرست دانشگاه آزاداسلامی واحد پردیس در رابطه با تاریخچه شب یلدا و پاسداشت این روز اظهار داشت: یلدا واژه سریانی به معنای تولد است،تولد فروغ و روشنایی. این جشن در واقع پیروزی نور بر تاریکی، روشنایی بر تیرگی، خوبی... ادامه »