(آرشیو ماه دی 1393)

22
چکیده: دکتر سید امیرحسین گرکانی رئیس اداره پژوهش و فناوری واحد پردیس از اجرایی شدن پروژه "سامانه فیش حقوقی" تحت اینترنت بصورت داخل و بیرون شبکه ای در این واحد دانشگاهی خبر داد و تاکید کرد: با استفاده از این سامانه دیگر نیازی به حضور فیزیکی جهت دریافت فیش حقوقی نمیباشد و در صورت نیاز اعضای هیات علمی و کارمندان از هر مکانی میتوانند فیش حقوقی خود را مشاهده و... ادامه »
18
چکیده: سرکار خانم دکتر فرح حبیب ریاست محترم واحد پردیس طی حکمی جناب آقای دکتر امیرحسین گرکانی را به مدت 2 سال دیگر به عنوان رئیس اداره پژوهش و فناوری واحد منصوب نمودند؛ متن حکم ابلاغی به شرح ذیل می باشد: باسمه تعالی جناب آقای دکتر  امیرحسین  گرکانی سلام علیکم  نظر به حسن سابقه و تخصص و به استناد مجوز شماره 08/13724 مورخ 1393/10/03 مشاور... ادامه »
16
چکیده: میلاد فرخنده خاتم الانبیاء حضرت محمد مصطفی(ص) و فرا رسیدن هفته وحدت را به همه مسلمانان تبریک می گویم.
11
چکیده: به نام خدا میلاد خجسته پیام آور صلح و دوستی حضرت عیسی بن مریم (علی نبینا و اله و علیه السلام) را به عزیزان مسیحی تبریک گفته و امید دارم، سال 2015 میلادی در پناه الطاف الهی و توجهات حضرت ولی عصر ارواحنا فدا سالی توام با طراوت، پویایی، الفت و تعالی برای همه باشد.
09
كسب مقام سوم دانشجويان دانشگاه ازاد اسلامي در مسابقات كشتي ازاد دانشجويان دانشگاه هاي تهران در دی ماه 93
چکیده: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در مسابقات کشتی آزاد دانشجویان دانشگاههاي تهران كه در دانشگاه ازاد اسلامي واحد رودهن برگزار گرديد. موفق به کسب مقام سومی در بخش انفرادي و کسب مقام ششم در بخش تیمی شدند. در اين مسابقه اقايان علی نبی قنبری در وزن 86 کیلو گرم و محمد نثاری در وزن +125 کیلو گرم موفق به کسب مقام سوم شدند.
01
چکیده: یادگار امام، آرامش مختص دانشگاه را «آرامش عدم اقتضا» خواند و گفت: نمی‌توان به محیط علمی گفت نسبت به دردهای جامعه ابراز حساسیت نکند. دردهایی در جامعه هست که دانشگاهیان آن را بر پژوهش مقدم بدارند؛ همانطور که روز حمله صدام، جهاد مقدم بود. لینک خبر : http://iscanews.ir/news/168666/
01
چکیده: به مناسبت هفته پژوهش اینترنت بی سیم اساتید و دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد راه اندازی گردید. این سرویس در کلیه طبقات ساختمان فاز 6 و فاز 4 قابل استفاده میباشد.لازم به ذکر است این سامانه با همکاری جناب آقای دکتر محمدرضا مجمع عضو محترم هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس، مهندس رضا آریانا، کارشناس فناوری اطلاعات،  مهندس حسین رضوی و... ادامه »