ریاست دانشکده: دکتر حسین کیهانی

                                   دکتري مهندسی مکانیک
                                   ایمیل : keihani@pardisiau.ac.ir  

                                    رزومه

 


دانشکده فنی مهندسی واحد پردیس 

دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در چهل و چهارمین جلسه شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی مورخ 17/6/94 مطرح شد و با درخواست مجوز تأسیس دانشکده "فنی و مهندسی" موافقت گردید.

با حضور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی، مراسم افتتاحیه دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس به زودی برگزار خواهد گردید. سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در این رابطه اظهار کرد: پس از گذشت 4 سال از تبدیل مرکز پردیس به واحد پردیس، دانشکده فنی و مهندسی نخستین دانشکده مصوب این دانشگاه است.

 وی یادآور شد: دانشکده فنی و مهندسی شامل مهم‌ترین رشته های فنی و مهندسی واحد پردیس و اولین دانشکده مصوب واحد است. وی با اشاره به ویژگی‌های فنی این دانشکده ابراز کرد: زیربنای دانشکده فنی و مهندسی واحد پردیس 4 هزار و 500 متر مربع فضای آموزشی است و شامل دو ساختمان واقع در فاز4 است که ساختمان شماره یک آن به نام مجتمع فنی آزمایشگاهی خوارزمی اختصاص داده شده که جهت تجهیز کارگاه های آن هزینه ای بالغ بر حدود 8 میلیارد ریال برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی و کمک آموزشی مصرف شده است.

  سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس با بیان این‌که دانشکده فنی و مهندسی دارای 24 عضو هیئت علمی در مقاطع استادیاری و مربی است، افزود: این دانشکده شامل گروه‌هایی از جمله مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی برق و مهندسی صنایع است.

 وی اظهار کرد: مدیریت دانشگاه آزاد برنامه‌ریزی و پیش‌بینی ایجاد دانشکده‌های جدید‌‌تری را در این واحد در دستور کار خود قرار داده که در این راستا پیگیر تصویب دانشکده هنر و معماری هستیم و البته اقدامات اولیه این اقدام نیز به عمل آمده است.

           نام و نام خانوادگی                       سمت              شماره داخلی
محمد حسین شرقی  مسئول دفتر ریاست دانشکده  149 
علیرضا بساطی مسئول آزمایشگاه عمران  106 
امیر همتی کارشناس رشته عمران و برق  153 
معصومه قادری  کارشناس مکانیک و صنایع و حسابداری 150 
دکتر کیهانی  مدیرگروه عمران  152 

 عنوانحجم