واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

دوشنبه 04 بهمن 1400

بسیج دانشگاه

از کلیه اساتید محترمی که عضو بسیج اساتید هستند ولی تاکنون کارت بسیج برای ایشان صادر نگردیده است و همچنین از کلیه اساتیدی که تمایل عضویت در بسیج اساتید را دارند خواهشمند است به سرکار خانم دکتر نسیم اشرافی مراجعه فرمایند. لازم به ذکر است روزهای مراجعه تا قبل از امتحانات سه شنبه­ هاو چهارشنبه­ ها بوده و در طول امتحانات با هماهنگی قبل با دانشگاه و خانم دکتر اشرافی مراجعه فرمایید.

انتصاب سرکار خانم دکتر نسیم اشرافی عضو هیات علمی واحد پردیس به عنوان سرپرست بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس

در جلسه مورخ 93/9/26با حضور ریاست واحد، معاون آموزشی و دانشجویی، اعضای هیئت رئیسه، مسئول بسیج اساتید استان تهران به همراه جمعی از مسئولین بسیج طی حکمی، سرکار خانم دکتر نسیم اشرافی عضو هیئت علمی گروه مهندسی معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس، به عنوان سرپرست بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس منصوب شدند. بنابر این گزارش، متن کامل حکم انتصاب ایشان بدین شرح می باشد:

استاد ارجمند سرکار خانم دکتر نسیم اشرافی

به موجب این حکم جنابعالی به سمت سرپرست بسیج اساتید دانشگاه آزاداسلامی واحد پردیس منصوب می شوید. امید است با استطاعت از خداوند متعال و نسب الدین قراردادن تقوا و جهاد در راه خدا، رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی و موسس شجره طیبه بسیج حضرت امام خمینی و فرامین مستطاع مقام معظم رهبری حضرت آیت الله عظمی امام خامنه ای بتوانید با بهره گیری از امکانات مادی و معنوی برنامه ها و وظایف محوله را به نحو شایسته انجام دهید.

بیانیه بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در ارتباط با انتخابات 7 اسفند

رزمایش کمک های مومنانه بسیج دانشجویی واحد پردیس

            .

دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس