واحد فن آور، نوآور و کارآفرین

شنبه 28 فروردین 1400

اخبار دانشگاه

کارگاه آموزشی طراحی و احداث نیروگاه های خورشیدی با هدف کسب دانشِ مهارت محور، و ایجاد زمینه های اشتغال و کارآفرینی در تاریخ پنجم و ششم دی ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار گردید. 
  • جزییات خبر / اخبار دانشگاه
  • 14 دی 1398
  • کارگاه آموزشی طراحی و احداث نیروگاه های خورشیدی با هدف کسب دانشِ مهارت محور، و ایجاد زمینه های اشتغال و کارآفرینی در تاریخ پنجم و ششم دی ماه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس برگزار گردید. 

این کارگاه توسط انجمن علمی گروه مهندسی برق با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان، و همچنین حمایت انجمن علمی انرژی خورشیدی ایران، شرکت کرینر سولار انرژی پارسیان و  شرکت SolarTechnik آلمان برگزار شد. جمعی از اساتید، دانشجویان، و علاقه مندان در رشته های مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک، و عمران در این کارگاه شرکت کردند. مدرس دوره مهندس احمدی پور، نماینده شرکت Solar Technik آلمان در ایران بود که مباحث مربوط به ساختار پنل، انواع استراکچر، کابلها، تابلوهای برق، حفاظت، قوانین و مقررات مربوطه، نرم افزار PVSYST و نصب مدارات آن را به طور کامل و جامع آموزش داد.
در پایان با توجه به پتانسیل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیس در حوزه انرژیهای تجدیدپذیر، مقرر شد از افراد مستعد جهت مشارکت در پروژه های این شرکت دعوت به همکاری شود.